Luxus a opulence čiší na všechny strany - lookbook spolupráce Balmain a H&M je tady!

Luxus a opulence čiší na všechny strany - lookbook spolupráce Balmain a H&M je tady!

Kompletní lookbook dlouho chystané spolupráce je už k vidění. A přesvědčuje nás, že kolekce je ještě lepší, než byly veškeré ukázky.

Podívejte se na první modely. Není to tak, že by byly naprosto skvělé první tři, oni jsou totiž naprosto bezkonkurenční všechny. Nevíme, jak se to všem návrhářům, kteří na tom pracovali, povedlo a jisti jsme si tím, že určitě povedlo. Podívejte se i na další modely... A nezapomeňte se nadechnout. Díváte se totiž na kolekci, kterou ve skutečnosti můžete vlastnit. 

Dokážete si to vůbec představit?

Dlouho chystaná a netrpělivě očekávaná spolupráce světové módní značky Balmain společně s řetězcem H&M se nezvratně blíží. Do prodeje půjde už 5. listopadu a tak tři týdny před spuštěním byla ideální příležitost vpustit do světa kompletní lookbook. Máte tak jedinečnou možnost vyhlédnout si své favority již teď. Pamatujte ale, že poslední kolaborace H&M byla dostupná jen v jedné pražské prodejně a beznadějně vyprodaná do hodiny. Možná tak raději vyčkávejte na její zahájení prodeje na eshopu H&M.

Opulentnost jako by se zrodila přímo v této kolekci. Velkolepé jsou totiž modely každým coulem a pokud jste spíše na minimalismus, radši si držte odstup - tohle není nic pro vás. 

Co nás na spolupráci potěšilo je, že Balmain následuje vlastní filosofii. A spíše než, že by došlo k propojení sil řetězce s high-end značkou, sledujeme výborně sehrané představení, jehož hlavní roli obsadila jen a pouze jedna postava - Balmain. H&M zastává veškeré ostatní úkoly. Kolekce se pyšní všemi atributy, které jsou pro značku Balmain typické, nic ji nebylo ubráno. Za to posíláme velké dík! 

Redakci Móda.cz snad ze všeho nejvíce nadchly černo-zlaté kombinace. Přiznáváme, oslavnost z nich je cítit také, ale i tak nás nalomily k domněnce, že narozdíl od zbytku kolekce, právě ony jsou o něco umírněnější a elegantnější. Nekřičí do světa, přesto je nepřehlédnete. 

fashionista.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram