Madonnin mladší bratr Christopher Ciccone uvádí funkční řadu obuvi z gumy a plátna

Madonnin mladší bratr Christopher Ciccone uvádí funkční řadu obuvi z gumy a plátna

Christopher Ciccone uvádí vlastní kolekci bot

51-letý mladší Madonnin bratr Christopher Ciccone nepřichází s žádnou fashion řadou obuvi, kterou by chtěl konkurovat Louboutinovi, Blahnikovi nebo třeba Kirkwoodovi. Jak pro britské média řekl, jeho kolekce je „pro každého, kdo nosí rád boty tam, kde Bůh stvořil počasí.“ To možná už začíná naznačovat, jaká bude jeho kolekce. Více ještě napoví použitý materiál: guma, plátno a kůže. Dámská řada kolekce bot Christopher Ciccone obsahuje dámské vysoké gumové holínky do deště a gumové pantofle.

Zajímavé jsou také modely v provedení plátno a kůže, především vysoké holínky Eva se zavazováním a zajímavým trojúhelníkový etno vzorem. Modely z gumy, určené do anglického deštivého počasí, jsou oproti dámským modelům nižší, maximálně kryjící kotníky, a napodobují tradiční eleganci klasických pánských společenských bot Oxfordek. V plátěné řadě pak najdeme také boty, kterým tradičně říkáme plátěnky. Dětská řada obsahuje klasické gumové holínky pro děti v pěkném designu, rozšířené také o dva kotníčkové modely. Mezi plátěnkami jsou kotníčkové botičky, klasické nízké plátěnky i sandálky. Madonna o svém bratru Christopherovi říká, že mají spolu klasický bratrsko-sesterský vztah. Christopher ji dříve dělával asistenta a později o Madonně a svém vztahu k ní napsal knihu Life with My Sister Madonna. To ale nebyl zrovna nejlepší krok, kterým by Christopher se sestrou utužil vztahy a kniha se tak stala předmětem rodinného sváru. Kolekce, kterou Christopher Ciccone uvádí, je sice docela zdařilá, ale řekněme si na rovinu, kdyby nebyl Christopher Ciccone Madonniným bratrem, těžko by o jeho kolekci psalo tolik médií a módních magazínů.

Se svojí kolekcí debutoval v těchto dnech na London Fashion Week a veřejně již prezentoval také ceny jednotlivých modelů. Ty se budou pohybovat v přepočtu od 1200 do 9000 Kč. Ačkoliv se Madonna nezúčastnila jeho premiérového uvedení kolekce bot, na prezentaci kolekce v Strand Gallery London hrál poslední hit Girl Gone Wild. Pro Daily Mail Christopher Ciccone řekl, že je rád, že se jsou s Madonnou opět bratr a sestra, což naznačuje, že se jejich vztahy opět zlepšují. Madonna má naopak nyní problematický vztah s druhým bratrem, Anthonym, který loni deníku The Michigan Messenger řekl, že je bezdomovec a spává pod mostem.

 

Zdroj obrázků: Thecicconecollection.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram