Magic of elements Jitky Klett na Harbin Fashion Week 2015

Magic of elements Jitky Klett na Harbin Fashion Week 2015

Jitka Klett znovu uchvacuje Asii. Pozitivní ohlasy tentokrát sklidila na Harbin Fashion Weeku v Číně a opět se objevila i na LBC TV Channel.

Světově uznávaná česká módní návrhářka Jitka Klett na Harbin Fashion Weeku 2015 opět sklidila výrazné ovace. Na čtvrtém Harbin Fashion Weeku stála po boku 40 významných návrhářů z USA, Velké Británie, Ruska i Číny.

Její tvorbu si zamilovali nejen ve východní Asii ale také na středním východě. Jitka se již po druhé stala hostem LBC TV Channel, jedné z nejsledovanějších televizních stanic v arabských krajinách.

Na letošním Harbin Fashion Weeku představila svou úchvatnou kolekci pro Jaro/Léto 2015 s názvem Magic of elements doplněnou o večerní róby. Kolekce je unikátním splynutím umění a módy. Jitka dokáže skutečně chytře kombinovat luxusní materiály. Často nevšední spojení použitých technik i materiálů působí nečekaně půvabně a opět maximálně žensky. Mezi originálními modely nalezneme také nevšední haute couture svatební šaty osázené rudými blyštivými kameny.Nechte se vtáhnout do atmosféry Harbin Fashion Weeku 2015 a objevte kouzlo módní tvorby Jitky Klett.