Malá elektronická motorka Motochimp

Malá elektronická motorka Motochimp

Dvoukolák poháněný elektrickou energií v designově příjemném provedení představila značka Vanda Electrics.

Stroje na elektrickou energii se po světě rozšiřují rychlostí blesku. Od aut přes motorky až po kola. Singapurská značka Vanda Electrics přišla s dalším výrobkem z dopravních prostředků, tentokrát se jedná o osobní motorku do města s názvem Motochimp.

Změna vnímání podnětů i městská mobilita jsou tím hlavním motorem pro výrobu Motochimp. Značka chce lidem umožnit otevřít oči, osvobodit svou mysl a ukázat jim nové obzory v daném městě. A pravdou je, že s motorkou o délce jeden metr, uzpůsobenou pro jednu osobu se vejdete prakticky kamkoliv.

Hravý design ve třech barevných provedení – červené, modré a žluté, s hranatým retro designem zapůsobí na kdekoho. Kožené sedadlo, řídítka s vysunutými zrcátky, odpružená kola i hranatý střed motorky ukrývající motor a akumulátor působí lehce komicky, ale roztomile zároveň.

Nabíjení motorky zajistíte prostřednictvím napájecího kabelu ze zásuvky, které trvá asi hodinu. Startování má rovněž elektronické provedení, k němuž potřebujete speciální ID klíč a jako bonus vám výrobce nabízí, že si můžete vymyslet vlastní barevnou kombinaci či potisky motorky.

A to nejdůležitější nakonec, motorka dosahuje maximální rychlosti 30 km/hod. Můžete ji tedy s klidem pořídit i dospívajícím dětem.

motochimp.com

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram