Mercedes-Benz Prague Fashion Week: Ether

Mercedes-Benz Prague Fashion Week: Ether

"Ether míří za hranice České republiky."

Značka Ether, která na českém trhu působí od roku 2010 se pod vedením designérky Evy Vontorové po úspěšné prezentaci kolekce pro rok F/W 2016-2017  na Harbin Fashion Week v Číně rozhodla, že se svým designem dobude tamní butiky a expanduje za české hranice. V Číně tato nápaditá a promyšlená ready to wear kolekce, propojená s hi tech technikou vzbudila velké ohlasy. "Objednavatelé v Číně jsou, musíme teď vše zpracovat, abychom klientům vyhověli", říká mladá a energická designérka, která má celou tvorbu a výrobu pod svými křídly. My jsme tuto zajímavou kolekci mohli sledovat na Mercedes Benz Fashion Weeku v Praze, kdy se představila 18. března v rámci přehlídkového večera spolu s ODIVI.

Představena byla také hlavní hvězda a tou je SIDUS, batoh v několika barevných a materiálových provedeních, dokonce také velikostních variacích.

„Prototyp batohu Sidus jsem v Čechách představila na podzimním Designbloku. V Asii měl také obrovský úspěch, proto jsem se rozhodla věnovat mu hlavní důraz v celé kolekci. Mým hlavním cílem bylo ukázat, že Sidus funguje jak s lodičkami, tak pro sportovní outfit k teniskám,“ vysvětluje Eva.

Nová kolekce Ether sestává ze 16 ready-to-wear outfitů a přinesla několik novinek. Poprvé se Ether věnuje také pánským outfitům. Mikiny s koženými detaily atd. Dámy zase budou nosit třásně. Co se týče palety barevnosti, pohybuje se mezi šedou, černou, červenou, bílou a lahvově zelenou. Materiálově zůstala designérka věrná vlně a kůži, která je stále jejím rukopisem. 

Spotlight přehlídky patřil batohu Sidus micro, který je navržen pro velikost iPhone 6+.

Kolekce z Fashion Weeku v Číně

MBPFW

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram