Mini-kolekce košilových šatů značky IMRECZEOVA

Mini-kolekce košilových šatů značky IMRECZEOVA

Módní značka IMRECZEOVA představuje novou mini-kolekci zaměřenou čistě na košilové šaty v neutrálních barvách, s jejichž siluetou si díky páskům můžete pohrávat dle libosti.

Novinkou v portfoliu módní značky IMRECZEOVA jsou trendy košilové šaty. IMRECZEOVA představuje rovnou celou mini-kolekci. Košilové šaty jsou navrženy v neutrální šedé a černé barvě a doplňují je pásky, jejichž pomocí lze měnit a upravovat siluetu.

Volný střih šatů má určitý záměr – variabilitu jejich nošení. Košilové šaty se tak dají nosit na dva způsoby: buď volně a sportovněji jako košile (k legínám a slimkám) nebo jako jarní šaty, kdy stažení páskem perfektně zdůrazní pas a vyštíhlí siluetu.

Proč se stanou košilové šaty vaším nejoblíbenějším kouskem ve skříni?
Vzhledem k neutrálním barvám se v kombinaci s vhodnými doplňky hodí pro nošení v teplých měsících. Pokud je vkusně navrstvíte, unosíte je i v sezoně Podzim/Zima. Jednoduše se jedná o celoroční a maximálně pohodlnou záležitost.


„Košilím a košilovým šatům se ve svých kolekcích věnuji již dlouhodobě. Nejvíc mě na nich baví jejich univerzálnost. Můžete si je vzít přes den do práce, trávit v nich různým způsobem volný čas nebo je večer doplnit vhodnými botami a využít pro slavnostnější společenskou příležitost,“ doplňuje Zdeňka Imreczeová.

Zdroj: IMRECZEOVA
Design: Zdeňka Imreczeová/ IMRECZEOVA
Foto: Nikola Šrajerová 
Modelka: Beáta Scotková
Make-up + vlasy: Monika Cabáková

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram