Monochromatické modely v podání módní návrhářky Tatiany Kovaříkové vzývají letošní léto

Monochromatické modely v podání módní návrhářky Tatiany Kovaříkové vzývají letošní léto

Jedinečná přehlídka kolekce MONO značky TATIANA byla ukázkou monochromatických modelů v bílé, žluté, béžové, červené a černé barvě. Česká návrhářka Tatiana Kovaříková tak přináší další ucelenou kolekci pro aktuální sezónu.

Módní show otevřela bílá barva představující ženskou jemnost, následovala trendy žlutá, kterou na mole vystřídaly outfity v rudě červené a černé. Model v tělové barvě byl rafinovaný a působil až nadpozemsky éterickým dojmem. Modelky vynesly plynule navazující outfity z elegantní linie, následovaly mladistvé modely, které strukturou látky spadají do odvážnější části kolekce a přehlídku uzavíraly večerní a společenské šaty.

Jednobarevné outfity působily lichotivě a kompaktně. Linie postavy vynikla a celkový dojem byl ještě více štíhlejší, což ocení každá žena. Většina modelů byla doplněna obuví ve stejném tónu nebo naopak kontrastní barvou. Kožené pantofle na moderní platformě do klínku značky Badura pro autorskou přehlídku poskytla společnost CCC stejně jako páskové sandály totožné značky v černé a béžové.

foto: se svolením značky TATIANA

Tvorba Tatiany Kováříkové je charakteristická dokonalým ženským pojetím, které je zřejmé již z prvních náčrtů při vzniku modelu. Jemné líčení modelek s dokonalým podkladem, upravené vlasy sepnuté do drdolu za krkem nebo rozpuštěné do ležérních vln, to vše ještě více umocňovalo celkový sofistikovaný vzhled, od šatů přes účes až po obuv. DNA tvorby Tatiany Kováříkové tvoří maxi, volné a pohodlné ikonické sukně a šaty z taftu, doplněné kapsami. Na přehlídce byly zastoupeny v nových variantách a barvách a jsou právem nazývány mistrovským dílem rafinovaného stylu každé aktivní ženy.

Nejen známé osobnosti si nenechaly ujít přehlídku významné módní návrhářky a možnost vidět modely pro nadcházející letní sezónu. Na mole se představila Aneta Vignerová, Gabriela Lašková a Andrea Bezděková. Mezi hosty nechyběli například Marta Jandová, Helena Vondráčková, Terezie Kovalová, Kateřina Kornová nebo Ladislav Špaček.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram