Nalaďte se na zimu s Chandon Garden Spritz v kombinaci s voňavou skořicí

Nalaďte se na zimu s Chandon Garden Spritz v kombinaci s voňavou skořicí

Stylový aperitiv, který je kombinací šumivého vína Chandon z argentinské Mendozy a hořkosladkého pomerančového likéru, vyrobeného z pečlivě vybraných bylin, koření a udržitelně vypěstovaných pomerančů, je jako stvořen pro chvíle strávené s přáteli a rodinou i na bujaré vánoční večírky a oslavy konce roku.

Zdroj:Chandon

Nalaďte se na zimní sezónu a podávejte Chandon Garden Spritz se sušeným pomerančem a svitkem voňavé skořice. Kromě perfektně vyvážené chuti zaujme Chandon Garden Spritz svým stoprocentně přírodním složením, v celé fázi výroby se nepoužívají žádná umělá aromata ani umělá barviva. Tento stoprocentně přírodní drink má o polovinu méně cukru než ostatní značky Spritzu na trhu a je rovnou připravený k podávání. Stačí jen nachladit a užít si v kruhu blízkých přátel nebo rodiny.


Zdroj:Chandon

Provoňte zimu skořicí a citrusy s ovocným Chandon Garden Spritz

Pro nadcházející zimní období nejlépe zachutná podávaný na ledu se sušeným pomerančem a svitkem skořice. Voňavá skořice v drinku rozehraje hřejivé tóny čokolády a vanilky. To pravé ovocné osvěžení s nádechem zimních dnů pro pohodové chvíle doma, večeře s přáteli i večírky.


Zdroj:Chandon

O Chandon Garden Spritz

Šumivé víno pochází z vinařství Chandon z Mendozy v Argentině. Směs odrůd Chardonnay, Pinot Noir a Semillon prochází druhotným kvašením, díky čemuž vzniká výjimečné šumivé víno. Před naplněním do lahví se přidá aromatický hořký likér (bitter), vyrobený z kombinace bylinek, koření a sušené kůry pomerančů, který dodává výslednému nápoji jedinečnou hořko sladkou chuť. Vzniká tak skvělý drink, který ve skleničce hraje růžovými a oranžovými tóny a výrazným citrusovým aroma.


Zdroj:Chandon

O vinařství Chandon

Příběh Chandon začíná v padesátých letech minulého století, kdy intuice Roberta Jeana de Vogüé, ředitele prestižního šampaňského domu Moët & Chandon, ukázala, že vinařské oblasti mimo francouzskou oblast Champagne mají mimořádný potenciál pro výrobu vysoce kvalitních šumivých vín. Dnes všechna vinařství Chandon od Argentiny po Čínu, kombinují francouzské savoir-faire s místním charakterem světových inovací, aby dosáhly těch nejkvalitnějších šumivých vín.

Nyní je šest vinařství Chandon po celém světě, v Argentině, Brazílii, Kalifornii, Číně, Indii a Austrálii. Všechna vyrábějí vynikající vína spojená společnou DNA a hodnotami. 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram