Naše malé velké dobrodružství s vlky

Naše malé velké dobrodružství s vlky

Neděle pro nás byla skutečným dobrodružstvím, za kterým jsme se vydali společně s nekorunovanými králi divoké fauny. 

Téměř polovina měsíce je za námi a pomalu tak přichází ten správný čas, abychom malinko poodhalili, co vás vlastně čeká a nemine v následujícím Coveru určeném pro měsíc únor, který by měl být příhodně vystižen jak dokonalými exteriéry, tak i vybranými outfity.

Za v pořadí již druhým focením jsme se vydali až na dalekou Moravu do centra města Brna, kde se náš realizační tým sešel ve velmi příjemných prostorách ateliéru fotografa Lubomíra Buchty, který se také pod následující Cover z projektu “Staň se tváří magazínu Móda.cz“ podepsal.

 

Krom nového fotografa, který nás svými zkušenostmi nejen mile překvapil ale i obohatil, posílila náš tým i vizážistka a stylistka Magdalena Kovářová, jíž rovněž patří náš dík za velice profesionální přístup, díky němuž se přípravy jako líčení, česání a zkoušení nejrůznějších modelů neslo ve velmi uvolněné a příjemné atmosféře, která pohltila i samotné focení v lomu Hády nedaleko moravského velkoměsta.

 

Teď ale přichází asi to nejzajímavější, a sice jméno modelky, která se stala Tváří měsíce února. Naší novou múzou je Vanessa Šunderjuk. Východní kráska s alabastrovou pletí, která nám učarovala svou naprostou přirozeností, jíž si uchovala i poté co naše milá kolegyně Jana Čechová přivedla na scénu další dva aktéry, své čtyřnohé miláčky, Československé vlčáky Becky a Barrese, kteří se po boku Vanessy předvedli jako naprostí profesionálové a výsledné fotografii modelky oděné do kožešin, dodaly zcela jiný rozměr.

Fotograf:  Lubomír Buchta
Modelka:  Vanessa Šunderjuk
Styling:  Lubomír Buchta
Vizáž, Make-up: Magdalena Kovářová
Supervize:  Petra Žaludová

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram