dnes je 05.12.2022 a svátek má Jitka

Brzková Petra

Tvořím především dámskou módu, zaměřenou na společenský oděv a svatební šaty, převážně na zakázku. V mém showroomu můžete vidět a zkusit přehlídkové kousky. Ve svých modelech se snažím zdůrazňovat ženskost,  přitažlivost těla a zároveň dbám na originalitu  a nositelnost jednotlivých modelů. Každý model je tvořen jen v jediném provedení a z kvalitních materiálů. Věnuji se také stylingu, např. pro focení či jiných příležitostech.
 

Adresa

Salon La Pausa:
Husova 5
České Budějovice

Telefon:
+420 607 736 892
E-mail: WWW:

Více o PETRA BRZKOVÁ na moda.cz

Petra Brzková: Má aktuální svatební kolekce odráží jednoduchost, lehkost a volnost

Krajka, lehký hedvábný taft a satén odráží ve svatební kolekci Petry Brzkové čistotu sněhově bílého odstínu společně s ivory.

Celý článek

Nové plesové šaty Petry Brzkové na fotografiích z Dubaje

Česká návrhářka Petra Brzková si na své konto připsala další řadu povedených plesových modelů. Aby toho luxusu nebylo málo, focení proběhlo v Dubaji. 

Celý článek

SVATEBNÍ SPECIÁL Z ČESKÉ MÓDNÍ SCÉNY I.

Píšeme o pohádkových róbách zahraničních módních domů, nesmíme však opomenout ani českou módní scénu. Prohlédněte si svatební modely Petry Brzkové, Sandry Markové, Beáty Rajské, Zuzany Lešák Černé a Heleny Mertlové.

Celý článek

Zažili jsme podvodní módní focení - jak probíhalo?

V úterý 26.7. jsme v netradičních prostorách fotili další z Coverů pro Móda.cz. A naučili jsme se toho spoustu nového, protože pod vodou vše funguje jinak než na souši. 

Celý článek

Snová kapitola Tisíce a jedné noci Petry Brzkové

Tak jako každý, kdo už navštívil arabský svět, i Petra Brzková zcela podlehla jeho kouzlu, které ji pohltilo natolik, že si zde začala plnit svůj další sen. Jaký?

Celý článek

Módní přehlídka Petry Brzkové ve Vintage Cafe Plzeň

A je tu další z mnoha poutavých módních přehlídek designérky Petry Brzková, která se uskutečnila v rámci vernisáže výstavy fotografií Karolíny Duchkové.

Celý článek

Petra Brzková uvádí svou kolekci společenských šatů

Oslovili jsme nadanou módní návrhářku Petru Brzkovou u příležitosti představení nejnovější kolekce společenských šatů.

Celý článek

Jedinečné spojení vynikajícího jídla, pití, krásných žen a módy

Talentovaná módní návrhářka Petra Brzková představila další unikátní modely ze své nejnovější kolekce letních a společenských šatů, v rámci degustačního večera Martina Koptiše.

Celý článek

Angel party v plzeňském clubu Pantheon

Na Angel party v plzeňském music clubu Pantheon byla k vidění přehlídka kolekce plavek Pantheon fashion i tvorba módní návrhářky Petry Brzkové.

Celý článek

Malá ochutnávka z focení modelů pro finále Česká Miss 2014

Pojďme se společně podívat, jak probíhalo focení modelů pro finále Česká Miss 2014 v Mamaison Suite Hotel Pachtuv Palace v Praze. Dress and styling by Petra Brzková.

Celý článek