dnes je 05.12.2022 a svátek má Jitka

Pitelková Petra - Petiteé

Oděvní značka PETITEÉ vznikla v roce 2012. Pod značkou navrhující dámské limitované kolekce oděvů, tvoří návrhářka Petra Pitelková. Značka Petiteé, klade maximální důraz na komfort při nošení a kvalitu materiálů. V limitovaných kolekcí vznikají převážně dámské oděvy, jako lehké společenské šaty, ale i tematické kolekce ready to wear, které spojují sportovní a elegantní styl. Značka se zaměřuje na ženy, co chtějí být unikátní a zároveň se cítit za každých okolností pohodlně.

Adresa

Telefon:
+420 728 119 541
E-mail: WWW:

Více o PETRA PITELKOVÁ na moda.cz

Svatební návrhářka Petra Pitelková se spojila se šperkařkou Eliškou Lhotskou

Dvě zvučná jména české módní a designové scény se spojila dohromady. Výsledkem jsou nejen zajímavé fotografie ale také společný pražský showroom.

Celý článek

SVATEBNÍ SPECIÁL Z ČESKÉ MÓDNÍ SCÉNY II.

Druhý díl jedinečného svatebního speciálu vám představí tvorbu na den D návrhářek Petry Pitelkové, Michaely Dúcké, Petry Pilařové, Ivety Paulerové a Erica Fashion.

Celý článek

Převažuje půjčování svatebních šatů, ale mění se to, říká návrhářka Petra Pitelková

S návrhářkou Petrou Pitelkovou, tvořící pod značkou Petiteé, jsme si popovídali o tom, zda převažuje půjčování nebo šití na míru i o tom, jaká je vlastně její svatební tvorba.

Celý článek

Finále Arfashion Designer 2015

Ani letos nechyběla ambasadorka projektu herečka a moderátorka Míša Maurerová, která provázela oběma módními večery v pražském klubu Theatro.

Celý článek

Rozhovor s českou módní návrhářkou Petrou Pitelkovou

Oděvní značka PETITEÉ vznikla v roce 2012 a pod značkou navrhující dámské limitované kolekce oděvů, tvoří návrhářka Petra Pitelková

Celý článek

Módní studentský projekt, který má ambice!

Přehlídka se konala přímo v prostorách areálu Vysoké školy ekonomické ve Vencovského aule

Celý článek