Návrhářka Mirka Talavašková přináší další rafinovanou a ženskou kolekci značky Talabaya

Návrhářka Mirka Talavašková přináší další rafinovanou a ženskou kolekci značky Talabaya

Rafinovanost, ženskost a kvalitní zpracování módních kolekcí, nadčasovost a všestrannost. To je móda českého ateliéru značky Talabaya, za níž stojí úspěšná návrhářka Mirka Talavašková.

modely značky Talabaya (dostupné na talabaya.com)

Svou inspiraci čerpá od nejrůznějších kultur po celém světě a především pak po blízkém východu, z něhož se do jejích kolekcí promítá styl cudnosti ale zároveň modest fashion elegance Paříže. U nás v České republice je to velmi netradiční a neokázalá móda, která si již našla své věrné klientky.

Takzvaná „zahalená móda“ si v módním světě získává stále pevnější místo. Je elegantní, praktická a i přesto, že nositelka ukrývá větší část svého těla pod látku také neuvěřitelně ženská a pro muže velmi zábavná. Můžete se o tom přesvědčit prostřednictvím nové módní kolekce, kterou Mirka Talavašková představuje ve svém pražském ateliéru Talabaya v Haštalské ulici na Praze 1.

šaty Talabaya (dostupné na talabaya.com)

Dvanáct úchvatných modelů je postaveno na ženskosti – tedy na tom, aby se každá žena cítila i vypadala fantasticky. K dispozici jsou oděvy pro různé příležitosti: večerní šaty v klasické černé barvě s designovými třásněmi ale i typické kabátky Talabaya z českého brokátu od společnosti Hedva český brokát. Kromě moderních prvků naleznete v kolekci i krajku nebo hedvábí.

Nejnovější modely ateliéru Talabaya si můžete prohlédnout i objednat v ateliéru návrhářky Mirky Talavaškové.

kabát Talabaya (dostupný na talabaya.com)

kabát Talabaya (dostupný na talabaya.com)

model značky Talabaya (dostupný na talabaya.com)

modely značky Talabaya (dostupné na talabaya.com)

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram