New Balance oslavuje legendární barvu

New Balance oslavuje legendární barvu

Spousta silných značek vnímá a oceňuje, co je ve světě odlišuje. Zdůrazňují, co je tvoří jedinečnými a ikonickými, zatímco stále rostou a adaptují se neustále měnícímu se prostředí moderní doby. Pro New Balance je takovou ikonou šedá barva, která je pro značku trvalým status symbolem. V rámci letošních květnových oslav Grey Day, připravila společnost New Balance speciální edici tenisek, oblečení a balíček Moon Daze. 

Přestože je šedá ve své podstatě jednoduchá, je nekonečně komplexní. Lidské oko dokáže rozeznat stovky různých odstínů šedé, a i když se rozdíly mezi nimi mohou na první pohled zdát nepatrné, může tato barva vyprávět spoustu různých příběhů v závislosti na tom, jak je použita. Šedá dává prostor nekonečné kreativitě a sebevyjádření. Šedá je rovnováha, je neutrální, uklidňující. Může být sofistikovaná, drsná nebo jednoduchá. Je věčná. Pro New Balance je to skutečně legendární barva. 

Obraz zawierający podłoga, na wolnym powietrzu

Opis wygenerowany automatycznie


Již od vzniku New Balance se šedivá barva stala pro tuto značku zásadní. V 80. letech se prosadila díky ikonickým modelům, jako jsou 990 a 574. Když byl v roce 1982 poprvé na trh uveden model 990, byla jeho cena 100 dolarů  na tu dobu nadprůměrná, avšak nadčasový design a svršek z prémiového šedého semiše, z něj okamžitě vytvořily symbol New Balance..

Vliv a dopad unikátního šedého odstínu New Balance a tenisek, které ho vyzdvihují, je nezpochybnitelný. Značka každoročně připravuje speciální vydání bot na oslavu barvy, která stala jejím synonymem. Letos, kromě šedých edic mnoha svých vlajkových tenisek (včetně 574, 990, 991) a oblečení, představila značka New Balance edici Moon Daze, která je inspirována měsícem a celým spektrem šedé barvy, kterou vyzařuje. Balení Moon Daze Pack se dívá do budoucnosti a vybízí nás, abychom se odvážili pustit mysl za hranice našeho světa a osobních limitů.  Co kdyby New Balance byla první teniskou na Měsíci? Jak by vypadaly boty po procházce na jiné planetě? Moon Daze Pack obsahuje čtyři různé modely - 550, 580, 9060 a More Trail - každý v jiném odstínu šedé barvy odrážející jednotlivé fáze a vzhled Měsíce.

Cena tenisiek: 3 399 CZK Kolekcia dostupná. na www.newbalance.cz

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram