Nikdy to nevzdávej, říká Usain Bolt v exkluzivním rozhovoru s Colinem Jacksonem

Nikdy to nevzdávej, říká Usain Bolt v exkluzivním rozhovoru s Colinem Jacksonem

Exkluzivní rozhovor s nejrychlejším mužem planety Usainem Boltem a ikonickým sprinterem a překážkářem Colinem Jacksonem vznikl u příležitosti letošního 20. výročí spolupráce mezi PUMOU a Boltem. Sportovci mluvili o svých rekordech, o budoucnosti i své PUMA rodině.

Bolt se v rozhovoru zamýšlí nad svou pozoruhodnou cestou a zdůrazňuje hluboký vztah ke značce PUMA, kterou vždy považoval za svoji volbu. „Stala se z nás rodina, která společně odvádí neuvěřitelnou práci a já jsem hrdý, že toho mohu být součástí,“ zmiňuje v rozhovoru Usain Bolt. Vzpomíná také na své začátky coby nadějného sportovce a sdílí své nadšení při převzetí první soupravy PUMA. Tímto okamžikem si prý splnil sen.

Poté se rozhovor přesouvá k Boltovým rekordním úspěchům a sprinter prozrazuje, že se vždy snažil spíš vyhrávat medaile, než se honit za rekordy. Svůj úspěch pak připisuje nejen výjimečným výkonům, ale také své osobnosti, která láká pozornost fanoušků po celém světě.

Dynamický rozhovor mezi oběma úspěšnými atlety poutavě poodhaluje, jaký je život sportovní legendy současnosti. Diskuze o dosažených rekordech, partnerství a vášni pro atletiku zaujala mnoho diváků a zdůraznila nejen Boltovy mimořádné úspěchy, ale především jeho neutuchající lásku ke sportu. Celý rozhovor si můžete pustit pod článkem. 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram