Nová kolekce Emporio Armani v nabídce DESSUE vnese luxus mezi vaše spodní prádlo!

Letošní jaro překvapila značka Emporio Armani zajímavými barvami, ale také střihy. V nabídce obchodního módního domu DESSUE si už nyní můžete vybírat z nové plavkové dámské i pánské kolekce značky. Pánská kolekce navíc obsahuje nové modely spodního prádla v atraktivních barvách a také exkluzivní modely jarních triček Emporio Armani.

Emporio Armani: jaru a létu budou vládnout snadno kombinovatelné barvy. Dámská kolekce Emporio Armani, jejíž prodej zahájil v těchto dnech obchodní módní dům DESSUE , obsahuje již první posly léta: plavkovou kolekci Emporio Armani doplněnou dalším plážovým sortimentem v identických barvách: topy, plážovými šaty a šortkami. U neutrální černé a bílé vynikají především módní modely v tyrkysové, oranžové a tmavě modré barvě. Jejich výhodou je také snadná kombinovatelnost těchto modelů, protože tyto tři barvy spolu dokonale ladí.

A proč značka Emporio Armani překvapila v této sezóně svými střihy?
Protože jsou nesmírně praktické, pohodlné a jednoduché. Tato vlastnost je sice pro spodní prádlo a plavky této značky typická, avšak tentokrát dovedla značka svůj minimalismus k naprosté dokonalosti. Šaty jsou jen tubusem látky s řasení mezi prsy a ramínky kolem krku. Střihy plavek jsou v tom nejelementárnějším střihu trojúhelníkových bikin. Přesně tak, jak to milujeme, žádný zbytečný detail navíc, který by obtěžoval při nošení. Pouze dokonalý materiál, střih, famózní barva a kvalitní luxusní značka za dobrou cenu! Dámskou kolekci Emporio Armani jaro/léto 2012 koupíte na www.DESSUE.cz.

V kolekci na DESSUE ale najdete pořád také famózní kolekci spodního prádla Emporio Armani , která díky svým barvám a střihům podprsenek doslova válcovala trh se spodním prádlem tuto zimu. Pokud jste si ještě úchvatné fialové nebo růžové spodní prádlo nepořídila, neváhejte! Díky jarní kolekci spodního prádla Emporio Armani už nebudou muset muži ženám závidět pestrost jejich šatníku, ani módní neonové barvy! Muži obvykle častěji než ženy sklouzávají k módní šedi. Málokdo má odvahu vyklouznout z klišé černé, šedé nebo modré barvy. Ale každý najde odvahu, pokud jde o spodní prádlo! Proto je nová kolekce tang pro muže Emporio Armani v nabídce obchodního módního domu DESSUE v barvách, která rozzáří váš prádelník: řvoucí zelené, oranžové nebo neonovo-tyrkysové tanga pro muže doplňují také modely ve fialové nebo modré. Ano pánové! Máte možnost vyzkoušet střih spodního prádla, které milují ženy, v tangovém střihu! Navíc v pestrých barvách. Tanga pro muže jsou specialitou letní kolekce Emporio Armani. Nenechte si ji ujít! Pokud ale toužíte po klasickém střihu spodního prádla, po jeho žluté či červené barvě, nebo přece jen hledáte oblíbenou černou či jinou barevně neutrálnější klasiku, tak sáhněte po nadčasové kolekci, kterou obchodní módní dům DESSUE nabízel již letos v zimě. Získáte nejvyšší luxus za mimořádně příznivou cenu.

V letní a jarní nabídce Emporio Armani pro muže nechybí také pestrá nabídka triček, šortek a župany , které využijete třeba i na plovárně, když se rozhodnete, že jaro je ten správný čas zlepšit svoji kondičku. Trička Emporio Armani v kolekci obchodního módního domu DESSUE mají zajímavé střihy s rameny propojujícími rukávy, nebo se honosí trendovými letními motivy, tentokrát s motivem surfingu. Už nyní můžete vybírat také ze sortimentu plavek značky Emporio Armani . Podobně jako dámská kolekce plavek Emporio Armani, i pánská obsahuje tyrkysové a oranžové slipové modely plavek. V nabídce však najdete i další barvy a střihy, včetně boxerkového střihu. Avšak letním hitem plavek jsou šortkové plavky Emporio Armani. Dokonalé vzory a přiléhavý střih předurčují tyto plavky k nošení nejen do vody, ale jako univerzální letní plážové oblečení.

Tip: Plážové osušky Emporio Armani – dokonalé vzory i praktické vychytávky! Plážové osušky Emporio Armani pro letošní léto vynikají skvostnými vzory, svojí maxi velikostí a také zajímavými vychytávkami v podobě všitých kapes, do kterých schováte plážové pantofle, plavky nebo tričko.

 

Zdroj obrázků: Dessue.cz

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram