Nové hodinky značky Storm jsou pro opravdové módní fajnšmekry!

Nové hodinky značky Storm jsou pro opravdové módní fajnšmekry!

Značka Storm přichází s unikátními hodinkami Tristal

Když se snoubí kvalita a elegance… Hodinky Tristal značky Storm budou tím pravým doplňkem pro každou ženu. Dámy navíc mohou vybírat ze tří barevných typů, černé, bílé a růžové zlato. Tento jedinečný šperk je vyrobený z leštěné ušlechtilé oceli a řemínek mají z kůže v barvě hodinek.

Zaručena je tak nejen kvalita, ale také elegantní vzhled, kdy jednotlivé části k sobě perfektně ladí. Cena za černé a bílé je 4 350 Kč a za hodinky v barvě růžového zlata je 4 950 Kč.

Značka Storm má dlouholetou historii
Jedinečný příběh značky Storm začal v roce 1989 v Londýně, kdy se jeho zakladatelé rozhodli zkusit prorazit se svou vizí nekonvečního přístupu k designu hodinek. Nakonec z toho byla skutečná designová revoluce. Deset let nato už značka Storm vítala nové milénium nejen jako výrobce unikátních hodinek, ale i jako designér stejně ojedinělých a nápaditých šperků i slunečních brýlí. Dnes navrhuje a vyrábí i kabelky a deštníky, nově dokonce i spodní prádlo a boty.

Předností značky Storm je ojedinělý design a osobitost, která navždy změnila tvář světové módní scény. V České republice má 13 vlastních značkových butiků v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Jihlavě, Pardubicích, Liberci a Českých Budějovicích, navíc je prostřednictvím dalších cca 150 obchodních partnerů dosažitelný po celé republice.

 

Zdroj obrázků: Storm

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram