O GRACE'N'GLAMOUR s BeWooden

O GRACE'N'GLAMOUR s BeWooden

Přinášíme vám rozhovor s českým výrobcem originálních dřevěných doplňků BeWooden. Pod touto značkou tvoří skupina přátel výjimečné produkty, ve kterých se pojí design, umění, řemeslo, příroda a ekologie.

Po kolikáté jste se účastnili prodejní akce G´n´G?
Akce G´n´G jsme se účastnili prvním rokem.

V čem je pro Vás tato akce odlišná od ostatních prodejních akcí a marketů?
Snaží se odlišit svou vytříbeností vystavovatelů a přístupem jak k nim, tak také k návštěvníkům. G´n´G není pouze prodejním místem, ale taktéž dává možnost prezentovat své produkty novým vystavovatelům.

Jakou kolekci jste na G´n´G prezentovali? Co Vás při její tvorbě inspirovalo?
Na  G´n´G jsme prezentovali novou kolekci dřevěných motýlků a především dřevěné dolarové peněženky. Inspirací pro nás je vždy samotný zákazník, jeho potřeby a názory. Především pak potřeba dělat věci jinak a lépe.

Kde jinde je možné vidět/koupit Vaše produkty?
Naše výrobky je možné zakoupit v řadě design shopů a butiků v Česku i na Slovensku.

A jaký máte názor na současnou situaci tuzemské módní scény? Myslíte, že se u veřejnosti zvyšuje zájem o lokální autorskou tvorbu i ochota zaplatit za takový produkt větší finanční obnos?
Jistou chvíli ještě bude trvat, než módu u nás přestanou ovlivňovat velké řetězce či trendy, které v zahraničí byly hitem předešlého roku. Je zde však zvyšující se skupina lidí, která oceňuje tvorbu i design a jsou ochotni si připlatit za jedinečné a originální produkty.

Zdroj: BeWooden a Móda.cz
 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram