O (sebe)lásce a tričkách, které jsou jí plné

O (sebe)lásce a tričkách, které jsou jí plné

Jsou dny, kdy se nemáme rády. Kdy naše kolegyně je úspěšnější, kamarádka hezčí a sestra oblíbenější. Dny, kdy už nechceme být samy sebou ale hlavně nějakou jinou.

To je škoda. Obecně platí pravidlo, že pokud nemilujeme sama sebe, jen těžko může někdo milovat nás. Však si to uvědomte. Všechny ty spolužačky ze střední školy, které byly hloupější, ve třídě problémové, na obličej si každé ráno nanesly několik vrstev makeupu a postavu úplně dokonalou také neměly a co - mají partnery, které je bezmezně milují a obdivují. Protože tyhle holky se v první řadě milují samy. Takové jaké jsou. Někdy to označujeme sebevědomí až za hrob, někdy právě toto sebevědomí chybí ke štěstí. 

  
Triko Femme Fatale 419 Kč ; Šedé volné triko 449 KčTriko se srdcem 229 Kč

Trička od Zootu jsou určená ženám; maminkám, babičkám, tetám, sestrám, kamarádkám, partnerkám a manželkám. Všem ženám, které se mají rády, a nebo se na kouzlo sebelásky alespoň snaží přijít. Černá, šedá a bílá - s velkými srdci nebo alespoň láskyplnými nápisy. Nám se zalíbilo černo-zlaté provedení se srdcem a nápisem LOVE. Zoot Originál vždy staví na jednoduchosti, příliš se netrápí s vybíráním fontů nebo dalších ozdob. Prostě vezme jednu myšlenku a tu natiskne na triko. Jednoduše a přímočaře. Někdy se to zdá být možná trochu nuda, na druhou stranu právě rovnost a upřímnost teď svět potřebuje...

  
Černé triko LOVE 469 Kč ; Bílé triko se srdcem 399 Kč ; Černé triko se srdcem 419 Kč

P.S. Ta trika vás milovat nebudou. Tak ať vám přinejmenším připomínají, že se máte milovat sama!

zoot.cz

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram