Objevte zcela novou kolekci pro miminka a batolata z linie H&M HOME

Objevte zcela novou kolekci pro miminka a batolata z linie H&M HOME

Nová kolekce H&M HOME BABY je plná něžnosti. Všechny detaily jsou navržené tak, aby začátek života vašeho děťátka byl co nejpříjemnější. Kolekce nabízí hrací podložky, mušelínové plenky, přikrývky a koupací ručníky s kapucí.

zdroj: se svolením H&M

Celá kolekce je vyrobena z přírodních materiálů a v neutrálních barvách. H&M HOME BABY bude k dispozici v obchodech a online od 6. května.


zdroj: se svolením H&M

Oblíbená linie H&M HOME představuje svou vůbec první kolekci pro novorozence a batolata. Ať už hledáte něco pro svoje miminko, nebo vhodný dárek, v této kolekci najdete vše potřebné z vašeho seznamu. Kolekce nabízí přikrývky, hrací podložky, úložný nábytek, ale také plyšová zvířátka, která se vejdou do malých dětských ručiček či koupací ručníky s kapucí. Vše je vyrobené ze 100% organické bavlny.


zdroj: se svolením H&M

Kolekce nabízí měkké bavlněné přikrývky v neutrálních a zemitých barvách. K dispozici jsou také látkové plenky sloužící ke krmení nebo zavinování. Nová řada dětského povlečení z měkké organické bavlny zaručí sladké sny těch nejmenších. Zároveň dodá dětské postýlce ten nejroztomilejší vzhled. V kolekci najdete i ložní prádlo a peřinu i polštář z organické bavlny s recyklovanou polyesterovou výplní. Výplně se krásně kombinují s měkkými prostěradly v přírodních barvách nebo s jemnými vzory.


zdroj: se svolením H&M

H&M HOME BABY nabízí i produkty pro batolata, například pohodlné hrací podložky ve tvaru medvídka. Ty jsou ideální pro hru na podlaze, kdy si vaše dítě během hodin hraní rozvíjí smysly a zvědavost.


zdroj: se svolením H&M

Kolekce nezapomněla ani na měkké koupací ručníky. Ty jsou velmi hravé a roztomilé, s kapucí se zvířecíma očima a ušima. A na ukládání oblečení či hraček jsou tu velmi praktické plátěné kapsáře.


zdroj: se svolením H&M

 

 

zdroj:H&M

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram