Oblečete si leginy jako overal – bude vám to slušet!

Oblečete si leginy jako overal – bude vám to slušet!

Z legin v podobě overalu vykouzlíte svůdný a slušivý outfit 

Letos na jaře a v létě si vyberte leginový overal se zvířecími potisky. Leopard, zebra nebo vzor hadí či krokodýlí kůže můžou být v přírodních barvách, ale klidně také se zapojením fantazie v barvách naprosto nereálných či dokonce s kovovým leskem. Takovýto jumpsuit můžete nosit několika způsoby. Na večírek si můžete vyrazit zatancovat pouze v něm. Overal tohoto typu je dokonalým oblečením také na doma, pokud nechcete chodit ve vytahaných teplácích a chcete okouzlit svoji polovičku nebo se třeba cítit hezkou jenom sama pro sebe.

Sexy vzhled tohoto typu bodysuit zjemníte dvěma způsoby. Prvním je, že si k němu oblečete krátkou sukni. Sukně může být nabíraná v pase, do A, do zvonu nebo i úzká. Určitě by měla být maximálně 5 cm nad kolena, ne delší. Celkový outfit by totiž vypadal nehezky a veškerý sexappeal by se vytratil. Se sukní si jumpsuit můžete obléct i když nemáte zrovna nejštíhlejší pas, boky nebo nejmenší zadeček. Pokud váš pas v leginovém overalu přece jen nevypadá nejštíhleji, přidejte široký pásek v černé nebo jiné tmavé barvě. Ten váš pás opticky zeštíhlí. A nemusíte jej ani extrémně a nepohodlně utahovat.

Druhým způsobem je obléct si k overalu košili. Barevně sladěnou tón v tónu, nebo třeba bílou. Košile by měla být raději jednobarevná a měla by sahat pod zadeček. Tím opět splní svůj účel podobně jako sukně. Zakryje i větší zadeček nebo stehna. Košili byste měla propásat páskem nebo třeba šátkem. Pásek i šátek zakryje, že máte na sobě celé legginy a navíc zvýrazní pas a tak vám přidá na štíhlosti, i kdyby váš pas nebyl zrovna nejštíhlejší. Jumpsuit může být ale také jednobarevný nebo černý. I v tomto případě můžete k němu nakombinovat sukni nebo košili. Velice efektní budou v černobílém vzorovaném provedení. Ale také můžete vyzkoušet pouze dlouhý propínací svetr na pásek nebo dlouhý pulovr. Ty u vzorovaných modelů leginových overalů nenoste. Zbytečně zlevňují celkový vzhled. U černých nebo jednobarevných naopak. Vzorovaný svetr, pulovr nebo rolák celý outfit ještě více zviditelní a vyzvedne. Jedinou nevýhodou tohoto oblečení je jeho nepraktičnost při chození na toaletu. Budete se muset prostě trochu více svlékat. A za tu dokonalost vašeho nového sexy vzhledu to rozhodně stojí!

 

Zdroj obrázků: Onlyleggins.com, Net-a-porter.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram