Obuv CCC nám nabídne jarní boty v barvách Café au Lait

Obuv CCC nám nabídne jarní boty v barvách Café au Lait

Jedním z největších módních trendů jaro, léto 2012 boty v krémových barvách

Jarní boty CCC – to je delikátní potěšení De La Crème. „Jarní paleta, která může mnohým připomínat Café Latté, zahrnuje také pleťové tóny, nebo barvu čajových růží a odstíny starorůžové. Nechybí ani lehce zmatnělá pastelová modrá či šedá a většina střevíců je k dostání i v klasické černé verzi,“ popisuje novou kolekci bot Veronika Sajdoková ze společnosti CCC.

Boty
Hlavním motivem nastupující sezony by měla být rozverná nevinnost a prvky s ní tradičně spojované jako květiny a mašle. Boty často připomínají i krajku, jejíž iluzi vytváří pravidelná dírková perforace. „V kontrastu s decentně roztomilým laděním jsou ale všechny lodičky velice smyslné, protože jim nechybí odvěká ženská zbraň, vysokánský podpatek. Chůzi na vysoké noze naštěstí ulehčí výrazné platformy, které jsou nepřehlédnutelným trendem této sezony. Balanc pomohou udržet i klínky,“ napovídá Veronika Sajdoková.

Další články o botách

Stálice a evergreeny
Květy jsou po smutné zimě už zcela tradiční způsob vítání jara, letos ovšem rozvinou svá poupátka i boty a také kabelky. Jedním z letních trendů bude i vzorování, které bude u CCC na oslavu nástupu nového ročního období samozřejmě květinové. „Kvítkové vzory vás letos potěší dokonce i při nazouvání, protože některá obuv jimi bude vyzdobena také zevnitř,“ prozrazuje Veronika Sajdoková ze společnosti CCC Boty. A dodává: „Aktuální zůstávají i boty s pásky přes nárt nebo obtočenými kolem kotníku. Na páscích se také budou stále objevovat už v zimě oblíbené přezky.“

O společnosti CCC
Společnost CCC BOTY CZECH, s r.o. je nejrychleji rostoucí sítí prodejen obuvi v České republice. Působí zde od roku 2005 a v současné době má na našem území 52 prodejen a v expanzi plánuje pokračovat. CCC BOTY CZECH nabízí obuv pro ženy, muže a děti pro všechny sezóny i příležitosti. Výrobky společnosti jsou určeny pro široké spektrum zákazníků, počínaje od té nejnáročnější klientely módních butiků, přes klienty středního segmentu trhu, pro které poměr kvalita/cena hraje základní roli, až pro méně náročné klienty, hledající obuv ve slušné kvalitě za dostupnou cenu. Obchodní nabídka CCC má dvě základní kolekce obuvi: jarní/letní a podzimní/zimní, které celkově čítají téměř 2500 vzorů. Součástí sortimentu jsou také módní doplňky a široký výběr kabelek a tašek, dále pak ošetřovací krémy a další prostředky pro péči o obuv.

 

Zdroj obrázků: archiv CCC

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram