Off-shoulder srpen - MUST HAVES okoukaly světový trend

Off-shoulder srpen - MUST HAVES okoukaly světový trend

Odhalená ramena, proužky, denimové kraťasy a velké sluneční brýle. Srpnové Must Haves zaletěly do světových metropolí módy a zjistily, že bez off-shoulder topu to prostě nepůjde!

Kávový scrub s vůní melounu MARK scrub 375 Kč ; Crossbody kabelka Pieces 1 799 Kč ; Sandálky na platformě Tommy Hilfiger 2 499 Kč ; Brýle Nalí 589 Kč ; Sada náramků Pieces 233 Kč ; Košile Tally Weijl 539 Kč ; Kraťasy H&M 799 Kč

Naší stálici Fashion MUST HAVES jsme poslali na krátkou stáž do zahraničí. Moc se tam ale neohřály, protože na první srpen už jsme je chtěli zpátky, aby nám pověděly, co se ve světě děje. Vrátily se opálení, s úsměvem na tváři a jednoduchým sdělením - bez off-shoulder to nepůjde. A tak kýveme, chápeme, a teď ten největší srpnový MUST HAVE předáváme vám. Trend odhalených ramenou prostě kraluje létu 2017. Oblékněte k němu denimové kraťasy a Conversky taky jednou vyměňte za kvalitní platformy. Tommy Hilfiger je docela umí!

Off-shoulder top, off-shoulder overal, off-shoulder šaty a nejlépe to všechno s volány. Jen vás prosíme, nezblbněte.
V září už vám v tom bude zima...

Víte, že o ODHALENÝCH RAMENECH už jsme vám psali? 

 

V létě ukazujeme hodně své kůže, postarejte se o to, ať vypadá zdravě a spokojeně, zkuste populární kávové scruby. My jsme vybrali ten melounový, protože lepší vůni si na léto snad nedovedeme představit! Už stačí jen stylová kabelka, náhrdelníky a náramky (protože trend odhalených ramenou přeje zase dlouhým náhrdelníkům) a sluneční brýle. Srpen je tu! A to znamená ještě polovinu letních dobrodružství před námi! Tak už utíkejte, ať je všechny stihnete.

V září zase tady.

Tak ať si máme o čem vyprávět.

zoot.cz ; answear.cz ; markscrub.cz

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram