Okouzlující Selena Gomez na sebe v rámci filmového festivalu v Cannes strhla mnoho pozornosti

Okouzlující Selena Gomez na sebe v rámci filmového festivalu v Cannes strhla mnoho pozornosti

Herečka stylově oslavila debut svého nového filmu Emilia Perez, když se na červeném koberci v rámci filmového festivalu v Cannes prošla v černo bílých sametových šatech s odhalenými rameny. Pozornost na sebe strhla i při následném focení, kde jí to v rudých šatech rovněž nesmírně slušelo.

 

Z herečky a zpěvačky Seleny Gomez každým coulem zářila hollywoodská hvězda, což podtrhly nejenom nádherné šperky s diamanty z kolekce vysokého šperkařství Bvlgari, které doplnila o prsteny Serpenti Viper, ale také sametové šaty módního domu Saint Laurent. Společně se svou stylistkou Erin Walsh vsadila herečka na jistotu v podobě minimalistického účesu, decentního líčení a ohnivě červené manikúry a zasloužila si tak upřímné ovace.  

Herečka se i se svými filmovými kolegy Zoe Saldañou a Édgarem Ramírezem při závěrečném potlesku, který trval 11 minut, objali a neskrývali upřímné dojetí. Režisér filmu Jacques Audiard pokynul kloboukem z balkonu, kde seděl a rovněž si užíval atmosféru v sálu. Emilia Pérez je hudební kriminální komedie, kterou napsal a režíroval Jacques Audiard. V hlavní roli hraje Karla Sofía Gascón, ve vedlejších rolích pak Selena Gomez, Zoe Saldaña a Édgar Ramírez. 

Celý film Emilia Pérez pojednává o překvalifikované a nedoceněné právničce Ritě, která pracuje ve velké firmě a více se zajímá o to, jak dostat zločince z vazby, než jak je postavit před soud. Jednoho dne dostane nečekanou šanci, když si ji najme vůdce kartelu Manitas, aby mu pomohla stáhnout se z jeho podnikání a realizovat plán, který tajně připravoval roky: stát se ženou, o které vždy snil.

V neděli na herce čekalo společné focení, kde na sebe Selena Gomez opět strhla veškerou pozornost. V rudých šatech stažených přes rameno s detailně zdobenými růžemi přes poprsí vypadala dokonale. Třešničkou na dortu byly červené podpatky a stříbrné obroučky coby náušnice poseté diamanty, stejně jako hnědé kouřové oční stíny a matné rty.

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram