Opalování s Mary Kay

Opalování s Mary Kay

Ochrana před sluncem je aktuální téma. Jste už vybavená?

Léto se blíží a s ním i každoroční opalování. Jste už připravení na ochranu své pokožky? Pokud ne, Mary Kay zavedlo do své nabídky několik novinek, pojďte se na ně podívat s námi.

U Mary Kay nově pořídíte opalovací krém s faktorem 30 a se silnějším faktorem 50. Krémy jsou vhodné na obličej i na tělo, jsou lehké a především nemastí. Rychle se vstřebávají a poskytují ochranu proti UVA a UVB záření. Vaším prvním krokem by měl být opalovací krém s faktorem 30, který používejte při delším pobytu na přímém slunci nebo ve vyšších nadmořských výškách. Sluneční paprsky jsou jedním z důvodů, proč vaše pleťstárne a objevují se na ní vrásky, faktor 30 tak mějte neustále po ruce. Opalovací krémy od Mary Kay jsou schopné odolat vodě a potu po dobu 80 minut, jeho nanášení tak bude nutné opakovat po delším koupání nebo slunění.

Péči věnujte své pokožce i po opalování. U Mary Kay si můžete pořidit modrý chladivý gel po opalování, který má regenerační účinky. Obsahuje v sobě zklidňující rostlinné výtažky bohaté na antioxidanty, jež se postarají o vlhkost pokožky. Samozřejmostí je, že se gel nelepí, rychle se vstřebává a hydratuje. 

Foto: Mary Kay

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram