Patrick Poppet: Kabelková radost v nových barvách

Patrick Poppet: Kabelková radost v nových barvách

Model s názvem Joy je vlajkovou lodí české značky prémiových kabelek Patrick Poppet. Designérka Lucie Kalousová si je dobře vědoma oblíbenosti tohoto kousku, a proto se rozhodla nabídnout ho i v dalších šik barvách - rich green, cognac a bordó.

Nové barvy se nesou v podzimním duchu a osloví milovnice teplých tónů a výrazných doplňků. Radostné poppetky jsou, jak je u značky standard, ušité v Čechách, z kvalitních materiálů a s láskou k designu. “Těší mě pozitivní reakce zákaznic na upravený model Joy 2.0. Užívají si hlavně variabilitu a to, že se nám podařilo vyladit ho k bezchybnosti. Rozšíření nabídky barev je jen další způsob, jak jim poděkovat za přízeň,” vysvětluje Lucie Kalousová.

Bestseller značky se nedávno dočkal redesignu a ve své verzi Joy 2.0 byl vyladěn k dokonalosti. Šije se z ještě odolnější italské usně nappa, má podšívku v barvě ametystu, která se méně špiní, a popruh byl vyměněn za nastavitelnou variantu. Zlaté komponenty jsou již jen pověstnou třešničkou na dortu.

zdroj: Eva Neužilová Photography

 

Bordó, cognac i rich green v kombinaci se zlatými doplňky působí velice luxusně. Ve zlaté je pak vyvedeno i decentní logo Patrick Poppet nacházející se na vnější kapse. Zapínání řeší kvalitní magnet. Útroby kabelky skrývají ještě jednu malou kapsu - koženou a velice praktickou. Pro značku signifikantní přiznané prošívání těla kabelky s modelem výborně ladí. Díky krátkému oušku se dá Joy 2.0 nosit v ruce, s pomocí popruhu zase jako crossbody. Popruh i ouško můžete libovolně připnout či odepnout a střídat dle nálady a příležitosti.

zdroj: Eva Neužilová Photography

 

Nové barvy Joy 2.0 skvěle rozzáří vaše podzimní a zimní outfity. Tak neotálejte a udělejte si radost.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram