Pět nejlépe placených žen Instagramu v roce 2019

Pět nejlépe placených žen Instagramu v roce 2019

Nový seznam odhaluje pět nejlépe placených instagramových influencerek roku 2019. Sociální měna dostává v tomto pojetí nový význam.

Informace vychází z oficiálních výpočtů společnosti U.K. BuzzBingo, která se zaměřuje pouze na výdělek generovaných prostřednictvím platformy sociálních sítí. Zajímá vás, které celebrity jsou na prvních pěti místech?

 

5. Priyanka Chopra Jonas

Indická herečka a zpěvačka, která v roce 2000 získala titul Miss World, se o dva roky později začala věnovat filmu. Dnes je hollywoodskou uznávanou herečkou, která si prostřednictvím Instagramu v roce 2019 vydělala 1,1 milionu amerických dolarů.

 

4. Khloé Kardashian

Na čtvrtém místě se umístila Khloé Kardashian, která je pětatřicetiletou mediálně známou osobností a jednou ze sester oblíbeného klanu Kardashian-Jenner. V roce 2019 si Khloé vydělala díky Instagramu 1,2 milionu USD.

 

3. Kylie Jenner

Zatímco Kylie Jenner má své milionové příjmy díky majoritnímu podílu v Kylie Cosmetics, umístila se v žebříčku nejlépe placených žen Instagramu na třetím místě. Zpráva uvádí, že mladší ze sester si vydělala 3,8 milionu amerických dolarů prostřednictvím placených příspěvků na své instagramové platformě. Ty byly celkem tři, z nichž za každý si účtovala 1,27 milionu amerických dolarů.

2. Selena Gomez

Zpěvačka Selena Gomez si podle údajů společnosti U.K. BuzzBingo vydělala v roce 2019 prostřednictvím svého účtu na Instagramu 8 milionů amerických dolarů díky devíti placeným příspěvkům. To je slušná částka, co myslíte?


 

1. Kendall Jenner

Kendall Jenner si vybojovala první místo, a díky placeným příspěvkům na Instagramu získala působivých 15,9 milionu amerických dolarů. Kendall je nejenom nejlépe placenou influencerkou, ale také nejsledovanější modelkou. Během celého roku měla pustit 26 reklamních příspěvků.

 

foto: instagram.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram