Petra Měchurová se svým týmem představuje pánskou kolekci s názvem MATURE

Petra Měchurová se svým týmem představuje pánskou kolekci s názvem MATURE

I pánové mají své vlasové kolekce, důkazem toho je MATURE kolekce salónu Petry Měchurové, na kterém se podílel celý její tým. Co je aktuálně pro pány ve střizích a účesech trendy?

foto: s laskavým svolením Petry Měchurové

Přemýšlíte nad aktuálním letním střihem a nedokážete se rozhodnout mezi gentlemanem alias lamačem srdcí nebo extravagantním elegánem? To vůbec nevadí, teď už si totiž vybírat nemusíte. Objevte zbrusu novou pánskou kolekci Salonu Petra Měchurová a najděte si v ní kousek sebe.

Kolekce vyniká impozantními střihy i pestrostí stylingu, je nadčasová a hlavně pro všechny věkové kategorie. Stejný střih lze upravit do hladké podoby s čistou linií, či naopak do kudrnaté hřívy. Gentlemanský styl nepostrádá svou stylovost a je dokonale upravený v každé situaci. Tento střih ocení dívky i dámy, jelikož sluší mladým chlapcům stejně jako pánům středního věku.

foto: s laskavým svolením Petry Měchurové

I pro muže je udržování vlasů každodenní rutinou. Proto by o ně měli řádně pečovat. Salon Petra Měchurová doporučuje správné a pravidelné mytí vlasů, které udržuje pokožku hlavy čistou a zdravou. Ta potom dokáže vlasům dodat veškeré potřebné živiny. Vlasy však nemyjte příliš horkou vodou, která vlasům rozhodně neprospívá. Vynechat byste neměli ani jednou týdně masáž hlavy, aby docházelo ke stimulaci růstu vlasů, zvýšení průtoku krve a k uvolnění svalů. Stačí jemně rozprostřít prsty na pokožku hlavy a slabým tlakem a krouživými pohyby po dobu tří až čtyř minut masírovat.

Na vysoušení vlasů si dejte zejména pozor. Mokré vlasy jsou v nejkřehčím stavu a mohou se snadno zlomit. Nedrhněte vlasy ručníkem, použijte ho pouze na vymačkání přebytečné vody ve směru růstu vlasů a rozčešte hřebenem nebo kartáčem se širokými zuby.

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram