Plavková sezóna je na dohled. Návrhářka Terezie Trusinová představuje kolekci plavek pro rok 2023

Plavková sezóna je na dohled. Návrhářka Terezie Trusinová představuje kolekci plavek pro rok 2023

Také už se těšíte na léto a nekonečně dlouhé noci, čas strávený u vody a opálené tváře? Terezie Trusinová nás k létu přibližuje o krok víc díky své kolekci plavek ve znamení purpurových barev.

Terezie Trusinová se tvorbě plavek a spodního prádla věnuje celý svůj profesní život. Po letech práce pro velké firmy zakládá značku pod svým vlastním jménem. Kolekce plavek TEREZIE TRUSINOVÁ spojuje kvalitní řemeslo českých švadlen s jedinečným designem v italském stylu. Nezaměnitelnost značky dotvářejí nejlepší elastické materiály, inovativní technologie a zpracování nejvyšší kvality.

V kolekci Terezie Trusinové 2023 dominují tři nové barvy, od šeříkově pastelové přes sytě fialovou až po největší hit léta, růžovo-červený odstín Blogger.

Něžný Jewel

Prvním odstínem na barevné paletě nové kolekce je barva rozkvetlých šeříků, dětského mýdla a neodolatelných makronek. Evokuje něhu, ale také harmonii, klid a vyrovnanost. Plavky v něžně pastelovém tónu získaly dívčí lehkost jarního vánku v květinové zahradě. Odstín Jewel je tak jemný, že umožňuje další barevné experimentování ve stylingu.

Vášnivý Alien

Sytě fialový odstín Alien to je barva zralých švestek, hroznů a pikantně nakyslé šťávy z ostružin. Vyvolává silné emoce, ale je překvapivě flexibilní: podle toho, s čím ji zkombinujete, může působit nespoutaně nebo vysoce elegantně.

Zářící Blogger

Na první pohled působí jednoznačně, ale je všechno, jen ne prvoplánová. Červená a růžová se slévají v odstín Blogger, ze kterého nelze jen tak spustit oči. Připomene vám tropické západy slunce i prázdninovou sklizeň rybízu. Můžete ji nosit s černou, bílou i přírodními odstíny a vždy dosáhnete trochu jiného efektu.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram