Podzimní kolekce Dimitri 2016 v koženém provedení

Podzimní kolekce Dimitri 2016 v koženém provedení

Kožené košile, saka, kabáty, sukně, kalhoty i doplňky. Všechno z kůže bylo to, co představil návrhář pod značkou Dimitri. A i on nás přesvědčil, že Berlín a jeho móda rozhodně nejsou z cesty.

Co je na berlínské módě Dimitri super, je podobnost s českými ulicemi. Snadno si všimnete černých kabátů se zlatými detaily i kožených kalhot. V tom vše dnes lidé běžně chodí. Z tohoto pohledu je tedy následně více než zřejmé, že návrhář nepřichází s ničím převratným. Otázku, do jaké míry je něco podobného v dnešní době možné, ponecháme raději stranou. Oblečení určené k dennímu nošení se v podzimní kolekci Dimitri 2016 vyjímalo. V duchu každodenní módy bylo i přirozené kouřové líčení a jednoduchý hairstyling. 

Přestože outfity určené ke schůzkám v kavárnách a sezení na kancelářských židlích převládaly, našlo se mezi padesátkou modelů i několik večerních dlouhých rób. A ty nepopiratelně stály za to. Použitý pudrově růžový tón perfektně kontrastoval s opálenou pletí modelek a nejvíce ze všeho zaujalo pracné zpracování vrchních dílů. 

vogue.com/fashion-shows

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram