Pohádková couture kolekce Giambattista Valli na podzimní sezonu 2019

Pohádková couture kolekce Giambattista Valli na podzimní sezonu 2019

Módní návrhář Giambattista Valli nám během couture týdne módy v Paříži naservíroval opravdové krejčovské umění. Jeho modely by se daly charakterizovat jako luxusní, honosné a pohádkové. A to doslova. 

Všechno musí být perfektní,” řekl o kolekci i samotné prezentaci Giambattista Valli. Tentokrát se rozhodl místo přehlídky prezentovat kolekci pomocí snímků v minimalistické bílé místnosti s několika figurínami v pozadí. Představil objemné tylové róby v levandulové, starorůžové, meruňkové či světle modré barvě. Některé šaty byly zhotovené z taftanu a pokryté trojrozměrnými aplikacemi pivoněk a jiné z vlněné krepové tkaniny s malými výšivkami květů jiřinky. Motivy květů se objevily téměř v celé kolekci.

Valli má tento rok velmi nabitý. Kromě několika kolekcí, které musí každý rok vytvořit, oznámil v květnu tohoto roku spolupráci s obchodním řetězcem H&M. Do toho všeho navrhoval svatební šaty pro Charlotte Casiraghi, což je vnučka monacké kněžny Grace Kelly. Jeho nesporných krejčovských kvalit si všímá stále více lidí a není se čemu divit.

Vogue.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram