Pražský Nový Smíchov otevírá TESCO EXTRA!

Pražský Nový Smíchov otevírá TESCO EXTRA!

Očekávaná proměna Hypermarketu Tesco Nový Smíchov na Tesco Extra je dokončena 

A je to tady! Dlouho očekávaná proměna Hypermarketu Tesco Nový Smíchov na Tesco Extra je dokončena a 10. 10. se konalo slavností otevření! Tento formát obchodu přináší nejen modernější vzhled a širší sortiment, ale zejména novou koncepci služeb. A to i tu související s prodejem oblečení a módy.

Celá prodejní plocha Hypermarketu Tesco Nový Smíchov prošla velkou proměnou. Regály jsou v konceptu Tesco Extra přehlednější a co je nejzajímavější, k dispozici je nyní větší prostor pro dámské, pánské i dětské módní kolekce F&F, samozřejmě nechybí stylové doplňky do domácnosti F&F Home a nově zde lze zakoupit také dekorativní kosmetiku F&F Made Up.

Další důležitou inovací je vlastní oddělená pokladna F&F či moderní zkušební kabinky v novém designu. Celkové uspořádání, včetně brandingu, je daleko luxusnější a vstřícnější vůči zákazníkům, kteří k nákupu v F&F samozřejmě obdrží zdarma F&F tašku. Ostatně posuďte sami, vydejte se do Tesco Extra Nový Smíchov ještě dnes a užijte si bohatou nabídku nových kolekcí F&F pro sezónu Podzim/Zima 2012.

 

Zdroj obrázků: poskytl F&F

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram