Pre-fall kolekce 2017 startuje Roberto Cavalli

Pre-fall kolekce 2017 startuje Roberto Cavalli

Uvádění Pre-Fall kolekcí pro babí léto roku 2017 započalo. Byť jsme sotva z tohoto období vystoupili dál, už je čas se podívat, co se bude touto dobou nosit za rok. 

U Roberta Cavalliho není žádným překvapením inspirace v sedmdesátých letech a érou květinových dětí. V Pre-fall kolekci 2017 se tohoto směru dotýká módní dům jen zlehka. Potřebná rozvolněnost v modelech zahrnuta je. Shledává se tam ovšem s elegancí a částečnou upjatostí. Kalhotové kostýmky, tlumené odstíny a jednoduchost tomu rozhodně nasvědčují. Barevné ladění odpovídá podzimnímu období - pronikavá fialová zaujme ze všech použitých barev nejvíce.  

Část Cavalliho kolekce bychom mohli bezostyšně označit za business přecházející do večerní módy. Tyto modely se vyznačovaly přesně tím, co by si úspěšná manažerka vzala po celém dni v kanceláři na sebe, když by neměla možnost se převléknout. Kostýmek by doplnila o krajku a nazula by vyšší jehlové podpatky. Pozornost vzbudilo sáčko s pozlacenými knoflíky na obou stranách v nádechu army. Tímto kouskem se Roberto Cavalli postavil do opozice rozevlátému hippies. 

vogue.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram