Přehlídka Pietro Filipi v Karlových Varech byla ve stylu Studia 54

Přehlídka Pietro Filipi v Karlových Varech byla ve stylu Studia 54

V rámci filmového festivalu v Karlových Varech se uskutečnila i přehlídka značky Pietro Filipi, která nadchla všechny, kdo vyznávají nadčasovou a nositelnou módu. Jednoduché a snadno kombinovatelné střihy až po ty odvážné si vysloužily velký potlesk.

Na přehlídce Pietro Filipi, kde hosté mohli vidět novou kolekci pro podzim zimu nesměly chybět ani osobnosti z českého showbyznysu jako herečka Jitka Schneiderová, Lucie Zedníčková a překrásná moderátorka Emma Smetana. Na večírek dorazila také např. zpěvačka Markéta Konvičková a Monika Bagárová, která oslavila své narozeniny. 

„V módě upřednostňuji sportovní eleganci. Líbí se mi jednoduchost, ale občas se ráda blýsknu. Někdy mám zase náladu vzít si spíš něco rafinovaného,“ říká Monika Bagárová a dodává: „Na festivalu jsem poprvé, mám obrovskou radost. Jsem tu pracovně, měla jsem tu vystoupení. Musím ale říct, že je příjemné, když lze spojit práci se zábavou.“ 

Mezi hosty se objevila také modelka Jitka Nováčková, která stihla již tři dovolené. Jitka randí s fotbalistou Timem Sparvem. Jsou vzácnou ukázkou, že i vztah na dálku může fungovat. „Přítel za mnou přiletěl na víkend do Prahy, tak jsme vyrazili na výlet a na nákupy, koupil si nový oblek Pietro Filipi,“ říká krásná blondýnka. „Do Varů jsem přijela pracovně i za zábavou. Přehlídka byla úžasná, jsem naprosto uchvácená,“ chválí nové modely Jitka Nováčková, která na večírku předvedla krásné červené šortky a velmi padnoucí košili.

S dress codem rozhodně neměla problém úspěšná slovenská topmodela Michaela Kociánová. Na pozvánce stálo s metalickými prvky a Michaela to pojala doslova. Stala se hvězdou celého večera a potvrdila, že je ikonou módního průmyslu. „Dneska jsem přiletěla a zůstávám až do konce festivalu. Jsem tu poprvé a skvěle si to užívám,“ říká Michaela Kociánová. V módě dává přednost pohodlnosti.

 fotokredit: Pietro Filipi 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram