Připravte se na epický běžecký zážitek – PUMA uvádí novinku Velocity NITRO 3

Připravte se na epický běžecký zážitek – PUMA uvádí novinku Velocity NITRO 3

Značka PUMA přichází již s třetí kapitolou legendární oceňované série běžeckých bot Velocity. Nový model s názvem Velocity NITRO™ 3 má v sobě o dva milimetry více revolučního materiálu čímž zajišťuji větší explozivitu a lepší výkon.

Pěna PUMA NITROFOAM kromě výše zmíněného zachovává i skvělé tlumení a vy se tak můžete připravit na svůj dokonalý sportovní zážitek. Třetí generace technologie NITRO totiž dělá z boty dokonalého parťáka pro každý typ běhu a běžci díky ní mohou pohodlně zdolávat jakoukoliv vzdálenost.

Inovativní, prodyšný svršek z lehké síťoviny je vybavený speciálním materiálem PWRTAPE, který podporuje nejvíce namáhané oblasti, zatímco pohodlná část objímající kotník vystužena pěnou zvyšuje komfort. Designéři nevynechali ani podrážku, která díky technologii PUMAGRIP zaručuje maximální přilnavost ke každém povrchu, takže se můžete cítit sebevědoměji při každém pohybu vpřed.

Nový futuristický model v odvážném barevném designu Psychedelic Rush je doplněn zářivým černo-stříbrným pruhem PUMA s bílou mezipodešví. S touto odvážnou kombinací barev zaručeně vyniknete a budete se cítit ohromně při každém dalším vyběhnutí. Dostaňte se do nové dimenze s PUMA Velocity NITRO™ 3.

Model Velocity NITRO™ 3, který váží pouhých 264 gramů bude v průběhu února k dostání v prodejnách a na e-shopech Sanasport, AD Sport, Dexter Sport, Sportovna, Best4Run a Sportisimo.

PUMA Velicoty Nitro 3 / 3.299 Kč

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram