Pro dámy Calvin Klein Down Town a pro pány Gucci Made to Measure.

Pro dámy Calvin Klein Down Town a pro pány Gucci Made to Measure.

Prodejce FAnn s širokou sítí prodejen, které jsou už neodmyslitelnou součástí každého obchodního centra.

Prodejce FAnn s dosti širokou sítí prodejen, které jsou neodmyslitelnou součástí každého většího obchodního centra u nás. Aktuální nabídka TOP parfémů se zjevně odráží od množství prodávaných kusů konkrétního období a výčet pokladních informací. Slečna kosmetička ukazovala prstem právě na:" pro ni „voňafky, co jsou jako nej“ a těmi byly pro dámy Calvin Klein Down Town a pro pány Gucci Made to Measure.

Sice byly označeny jako horké novinky, a to přímo cedulkou na prodejně. Dost možná právě proto kosmetička ukázala prstem na ně…to se už asi nedovíme…a také proto, že se Sí od GA v kategorii dámské zatím dere přes osvědčené klasiky, až teprve nyní a i proto jsme se rozhodli najít pro vás to nejlepší a okusili i ony zmíněné novinky od CK Down town (centrum města) a Gucci Made to Measure (volně přeloženo Na míru) jen pro to, abychom uspokojili pravý ukazovák kosmetičky a také, abychom vám hlavně ušetřili čas a pokažený vjem s celkového sympatického vzhledu prodejny.

Ač nechci, tak musím říci, že …po našem, ne zrovna odborném, podrobnějším zkoumání jsme se shodli, že pánské Gucci Made to Measure fakt NE, a to ani na místa, kam musí královna Alžběta sama, a jestli někdy takovýchto parfému bude využíváno příznivci této věhlasné značky, tak zcela určitě při jiných příležitostech, než je probíhající plesová sezona…kdy se my pánové potíme v róbách ne zrovna vzdušných a prostředích mnohdy ne zcela klimatizovaných a tyto středně lehká aromata bychom ani neužili, a o to nám jde…aby naše pižmo nebylo silnější, než drahý parfém.

Za to dámský CK Down Town je jiných rozměrů a musím uznat, že spoty k tomuto novému parfému jsou zcela výstižné. Již při prvním shledání se mých čichových vjemů s kapkami tohoto, i pro oko lichotivého flakonu, tak jsme musel váhat, zda je to parfém k nějaké příležitosti nebo prostě voní jen tak a krásně pro všechny formy komunikativních smyslů. Jako myšlenka na nejúžasnější místo a to je právě tady a teď a ty ho v podvědomí hledáš neustále dokola a ta vůně ti nedá ani spát. Jestli se chcete vrýt do mozkových kmenů lidí kolem vás tak volím právě dámské CK Down Town. A nejen pro energicky smyslné, ale i pro běžné a nebojácné.  

Ano vsadit na klasiku a nedbat trendů, ani čtvero ročního období, obzvláště v našich zeměpisných šířkách. Asi bychom v nouzi poslechli volání divočiny a názoru slečny kosmetičky, ale my jsme jiní.

A tak v nabídce FAnn jsou zatím utajené, všem grafům a příčkám, také parádní kousky…pro nás…jenž se derou na světlo světa jen zlehounka a to podotýkám, že je názor pouze redakce, žádný brand by nás totiž nedokázal natolik ovlivnit, byť třeba barterem, a tak představujeme pro nás nejvhodnější parfémy do našeho všedního a nevšedního rána, poledne i večera ….a jooo z klasiky a jelikož byl typ na dámské vřavy již vyvěšen světlu světa, tak volím pro tuto část článku už jen pánský a to řada Davidof The Game Intense. Dle mého, opakuji, pouze laického názoru, byť vytříbeného nosánku, že se jedná o velmi povedenou a funkční záležitost, která svou vyspělostí, a až blahodárnou strukturou, osloví nejednu kolemjdoucí.

Dost bylo té kritiky směrem k flakonům zmiňovaným. A nyní bychom se mohli pohnout směrem k pocitům svižnějšího, a možná i pro vás svěžejšího charakteru, abychom to shrnuli. Nechte se hýčkat a příjemně ovlivňovat trendy dnešní doby a když vám náhodou nebudou správně nakloněny konstalace některých extrahovaných směsí, tak mě za to nelynčujte. Jde jen o názor obyčejného jedince, který se dostane k takovým výškám parfémů pouze ve formě testeru, a tudíž do fáze snů…které bych rád, a to třeba už o těchto vánocích našel na dně plného pytle dárků, to zní hodně Santovsky, ale třeba se článek dostane i tam, a pro nás, dobré lidi: "přinese mi to Ježíšek."no, mějte se a milujte se pod kouzelnými vůněmi.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram