Louis Vuitton představuje své nové tenisky LV RUSH

Louis Vuitton představuje své nové tenisky LV RUSH

Všem milovníkům tenisek a jim podobným skvostům - máme pro vás novinku. Během módní přehlídky kolekce Cruise na Isola Bella byly odhaleny tyto nejnovější tenisky Louis Vuitton Rush z dílny Nicolase Ghesquièra. Vynikají svou hybridní siluetou, inspirovanou vintage boxerskými botami a moderní turistickou obuví.

foto: se svolením Louis Vuitton, Chiara Ferragni

Tenisky Rush jsou k dispozici v několika podobách. Vysoká, sahající nad kotníky a dvě klasičtější varianty. Vysoký model zcela zakrývá kotník a vyniká výraznou červenou, v jednobarevné verzi nabízí také v černé a bílé. Celou řadu pojí nepřehlédnutelný semišový svršek s pogumovanou a klasickou telecí kůží s metalickým logem LV. Lehká vnitřní konstrukce a vysoce flexibilní podrážka dělají z těchto tenisek ideální obuv pro každodenní nošení.

foto: se svolením Louis Vuitton

Grafický motiv vln, který se rozlévá přes botu, přispívá k jejímu jedinečnému vzhledu, který koresponduje s celkovou inspirací kolekce Cruise Nicolase Gesquière a jejím hlavním tématem: moderními mořskými pannami z jezera Maggiore obklopující Isola Bella. LV Rush kombinují barokní ozdoby z 18. století s aktivním stylem. 

foto: se svolením Louis Vuitton

Tyto výjimečné tenisky svým grafickým vzorem vypovídají o jedinečné vizi a kreativním přístupu Nicolase Ghesquièra.

foto: se svolením Louis Vuitton
Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram