Nebeská lehkost dámské kolekce Louis Vuitton jaro-léto 2024

Nebeská lehkost dámské kolekce Louis Vuitton jaro-léto 2024

Kolekce Nicolase Ghesquière pro Louis Vuitton jaro-léto 2024 zrcadlí dokonale poskládaný letní šatník. Navíc odhalení scény před začátkem show ihned každého naplnilo pocitem úžasu. Nechte se pohltit letní atmosférou i vy.

Módní přehlídka dámské kolekce Louis Vuitton pro jaro-léto 2024 byla na podzim představena na Champs-Élysées v dokonalých prostorách budovy v secesním stylu s interiérem napodobujícím horkovzdušný balón. Ten měl celé přehlídce dodat cestovatelského ducha a díky jemným a teplým odleskům mandarinkových odstínů pocit letního světla a záře. O ten pravý francouzský vibe se díky svému jedinečnému hlasu postarala umělkyně Zaho de Sagazan. 

foto: se svolením Louis Vuitton

Na přehlídce také nechyběla Zendaya, Cate Blanchett, Jennifer Connelly, Alicia Vikander nebo Jaden Smith.

foto: se svolením Louis Vuitton

Kreativní ředitel Nicolas Ghesquière má dámské kolekce Louis Vuitton pod taktovko již více než deset let a jeho čisté designové návrhy jsou vždy plné rafinovaných siluet, na které nešetří kreativitou. Stejně tak je tomu i v této kolekci.

foto: se svolením Louis Vuitton

Nápadné kousky s grafickými pruhy a sofistikovanými motivy spojují typickou pařížskou módu s prvky vintage stylu. Vrstvené modely, které dokonale podtrhávají vzdušnost a lehkost celé kolekce, která byla pro vyvážení doplněna silnými a výraznými doplňky. Nápadné opasky, kožené detaily, korzetové topy, kožené bundy nebo geometrické tvary. 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram