15 nejhezčích svatebních účesů. Od nedbalých vln až po drdoly

15 nejhezčích svatebních účesů. Od nedbalých vln až po drdoly

Trávíte dlouhé hodiny hledáním inspirace pro svatební účes? Už nemusíte. Máme pro vás 15 zaručených tipů na oslnivé účesy, ze kterých si určitě vyberete ten pravý.

Svatba trvá většinou jeden jediný den, ale chápeme, že chcete vypadat dokonale. Všechny ty přípravy okolo a samotná svatba utečou lusknutím prstu, ale fotky vydrží celý život, takže je samozřejmé, že se budete chtít cítit a vypadat úžasně v den svatby, ale také pokaždé, když si ji prohlížením fotek připomenete.

foto: Pexels

Jak si tedy vybrat ten pravý svatební účes? Nejdůležitější je, že správný styl by měl ladit s vámi a vaší osobností. Měl by dokonale doplňovat vaše svatební šaty a musí zapadnout do celkové atmosféry, kterou chcete vytvořit pro svůj den – ať už má být vše uvolněné, okouzlující, moderní, nebo romantické. Svatební účes si zaslouží trochu rozmyslu i plánování, a to ať už jste nevěsta či host.

I přesto, že se jedná o velkou událost, zkuste se ne příliš vzdalovat od stylu, který je vám blízký, a to i v případě make-upu. Ať je vše stále vaším odrazem a vy se cítíte sama sebou. Styl, který zvolíte, musí reprezentovat vás a styl svatby. Ať už toužíte po něčem sofistikovanějším, rockovém nebo, plážovém, bude to hrát velkou roli i při výběru účesu.

 

Trocha lesku navíc

Aktuální svatební účesové trendy jsou jednoduché, ale s kapkou lesku navíc. Nenuťte se do ničeho, co by vám po celý den nebylo příjemné. Něco, v čem byste se cítila svázaná a upjatá. Pokud jste zvyklá nosit vlasy stále vyčesané, nikoli rozpuštěné, tak si je nechte vyčesané, jen lehce přidejte na okázalosti a modernosti.

Svatby se v průběhu let staly mnohem modernějšími a totéž platí pro vlasy a make-up. Nikdy neuděláte chybu, když budete mít vlasy rozpuštěné, ale úpravu více přizpůsobíte této události. Ať už jsou to nedbalé vlny, dokonalé lokny, malé kudrlinky, nebo rovné vlasy. Vyzkoušejte i detaily v podobě vlasových doplňků.

 

Zkouška před

Pokud to jen půjde, určitě si se svou vizážistkou či kadeřnicí udělejte několik sezení před svatbou a pohrajte si se styly, které se k vám nejvíce hodí. Požádejte ji také, aby vyfotila vaše vlasy z různých úhlů. Vy se také vyfoťte na konci dne, abyste viděla, jak váš účes vydržel a co je potřeba upravit. Pokud budete mít závoj, bylo by dobré si ho vzít již na zkoušku, ať máte představu o tom, jak se nosí, jak bude držet a jak to celé bude fungovat dohromady.

Jak na dokonalý účes, který vydrží celý den

Počasí neporučíme, bohužel, takže pokud víte, že v den vaší svatby bude s největší pravděpodobností pršet, nebo budou tropy, k dokonalému účesu vám pomůže Color WOW Dream Coat Supernatural Spray. Dokáže odvést neuvěřitelnou práci. Okolo každého vlasu se po aplikaci vytvoří neviditelný voděodolný štít, který dlouhodobě ochrání vlasy před působením vlhkosti a zamezí tak jejich nežádoucímu kroucení a krepatění. Vlasy zůstanou dokonalé lesklé a hydratované.

foto: se svolením Notino

Šaty definují vše

Nezapomeňte na střih a styl šatů. Vykrojená záda si zaslouží být vidět, takže o to více budou fungovat, pokud vaše vlasy budou v culíku nebo vyčesané.

Stejně tak se zaměřte i na detaily šatů. Pokud jste si vybrali něco cool, moderního a minimalistického, jako jsou čisté bílé slip dress šaty, můžete to zrcadlit jednoduchým, ale krásně provedeným účesem. Nechte vlasy rozpuštěné, ale zaměřte se na vytvoření lesklého a rovného účesu, ​​nebo zkuste elegantní drdol. 

foto: @shaunaelizabethhair
foto: @hairbykaitlynbrown

 

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram