Nová kolekce HÖGL pro jaro/léto 2024 oplývá elegancí a osobitostí

Nová kolekce HÖGL pro jaro/léto 2024 oplývá elegancí a osobitostí

Oslavení ženské jemnosti, nadčasovosti a decentního minimalismu s kapkou elegance a přirozenosti, tak bychom definovali novou kolekci Högl Jaro/Léto 2024. Sofistikované modely, u kterých byl kladen důraz nejen na pohodlí, ale také design, decentní luxus a moderní šmrnc. Každý detail byl pečlivě promyšlen a dotažen k dokonalosti.

Pod heslem „elegantní bez námahy“ je kolekce věnována jemným modelům a decentnímu barevnému provedení. V čele s tolik oblíbenými mokasínami a boty bez podpatku, které se již v předchozích sezónách staly novým základem šatníku. Jsou vyrobeny ze super měkkých materiálů a mají plochou podrážku. Díky tomu dokáží snadno konkurovat teniskám, jako trendy elegantní a chic alternativa. Kromě toho zde máme přímo v srdci módního světa baleríny. 

foto: se svolením Högl

Samozřejmě nechybí právě ani samotné tenisky. Díky jedinečné kombinaci funkčnosti spojené s estetikou jsou jistě dokonalým vrcholem kolekce. Superlehké rockerské podrážky z nich dělají stylové cvičební doplňky, které posouvají každý krok na novou úroveň.

Naopak lodičky s tupou špičkou a širokými podpatky inspirují k více ženským outfitům. Intenzivní barvy, jako je červená, umocňují jejich dokonalost a snadnou kombinovatelnost. Barevné spektrum kolekce odráží kontrast mezi nenucenou, nevtíravou elegancí a silnou, sebevědomou ženskostí. Soft naturals naopak inspirují jako dobře vyvážená konstanta v kombinaci se svěžími letními odstíny, jako je limetka, nebo intenzivními, silnými barvami, jako je korálová nebo růžová.

foto: se svolením Högl

Kvalitní materiály, dokonalé detaily a nadčasové barevné kombinace dodávají všem modelů jedinečný vzhled. Moderní interpretace minimalistického designu zdůrazňuje nenucený charakter celé kolekce stejně jako její smysl pro jednoduchou kombinovatelnost a každodenní využitelnost.

foto: se svolením Högl
Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram