Oslavte přátelství a sebelásku s kolekcí Pandora ME

Oslavte přátelství a sebelásku s kolekcí Pandora ME

S příchodem nového roku a období, v němž se slovo „láska“ skloňuje ve všech pádech, je nejnovější přírůstek Pandora ME oslavou přátelství a lásky k sobě samým. 

Pocity lásky 

Podstatou kolekce Pandora ME je autentické sebevyjádření a nejnovější návrhy z této kolekce představují celé spektrum lásky a všech pocitů, které může přinášet. 

Zdroj: se svolením Pandora

Kreativní ředitelé společnosti Pandora, A. Filippo Ficarelli a Francesco Terzo, neustále hledající nové cesty k vyprávění příběhů prostřednictvím svých návrhů, vysvětlují: „Upravili jsme tradiční romantické motivy tak, aby vyjadřovaly téma sebelásky.“ Nové miniaturní přívěsky originálním způsobem remixují romantické motivy, například růži pozlacenou 14karátovým zlatem a motiv zlomeného srdce ze stříbra s tmavě červeným umělým krystalem. „Láska má vždy dvě strany,“ říkají kreativní ředitelé společnosti. „Tento symbol vyjadřuje to, že sice existuje možnost, že vám někdo zlomí srdce, ale pokud se tak skutečně stane, znamená to, že jste žili naplno.“

Sebeláska a přátelství

Pandora ME zve vás a vaše nejlepší přátele, abyste se tuto sezónu s novými kousky inspirovanými láskou ve všech jejích podobách vydali na cestu sebelásky.  Vyberte si a darujte vybranou kolekci, která oslavuje vaše skutečné já i vaše nejbližší přátelství a je plátnem pro neomezené sebevyjádření. 

Zdroj: se svolením Pandora

Mezi novými kousky, které vám a vašim nejlepším kamarádkám nabízejí ještě více možností, jak nosit srdce na zápěstí, najdete stříbrný řetízkový náramek se spojovacím prvkem ve tvaru srdce pozlaceným 14karátovým zlatem a nové vrstvené prsteny v různých kovových odstínech s pavé a výraznou kontrastní glazurou. 

Spojení nového se stávajícím

Nové designy můžete nosit samostatně a oslavit tak novou kapitolu nebo je kombinovat se svými stávajícími kousky Pandora ME – pokud jde o styling, neexistují žádná omezení, pouze možnosti. 

Zdroj: se svolením Pandora

Zvolte pro letošní rok svěží styl a projevte si trochu lásky s Pandora ME. 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram