Řasy až do nebe: nejlepší řasenky 2022

Řasy až do nebe: nejlepší řasenky 2022

Vybrali jsme pro vás 7 řasenek, které se staly skutečnými bestsellery po celém světě.

Řasenka je must-have přípravek v kosmetické taštičce každé dívky. Výrobci z celého světa se každou sezónu snaží vylepšit formuli tohoto nenahraditelného kosmetického produktu a nabízejí dámám, aby vyzkoušely nejlepší řasenky s inovativním složením a jedinečnými kartáčky. Vybrali jsme pro vás 7 řasenek, které se staly skutečnými bestsellery po celém světě.

1. Maybelline New York Lash Sensational Sky Gigh

Tato řasenka je hitem značky Maybelline a také bestsellerem ze své kategorie, viz na webu https://makeup.cz/product/554791/. Zakřivený kartáček nejen natočí řasy, ale také jim dodá objem. Značka nabízí až 7 odstínů - rozhodněte sami, jak budete vypadat dnes! Složení obsahuje parabeny a etanol v minimálním množství, které zajišťují sytost pigmentu. Včelí a karnaubský vosk zabraňují přesušení očních víček. 

2. Vivienne Sabo Cabaret Premiere

Řasenka Cabaret Premiere od Vivienne Sabo, která si získala uznání obrovského množství žen po celém světě, se stala legendou mezi řasenkami. Tenhle vám pomůže nalíčit se jako hollywoodská diva. A k tomu nepotřebujete se objednávat k profesionální vizážistce. Tento produkt dodá vašim řasám sytou barvu, úžasnou délku a rozkošný objem.

3. L’Oreal Paris Telescopic 

Řasenka má kartáček ve tvaru osmičky, který pokryje přípravkem každou řasu. Je vyrobený z plastu, ale funguje jako silikonový kartáček. Složení obsahuje včelí vosk a karnaubský vosk, které posilují řasy, chrání před škodlivými účinky pigmentu.

4. Babor Super Style & Definition 

Řasenka s efektem umělých řas. Dobře zahušťuje, prodlužuje a odděluje řasy. Ve dvou vrstvách dosáhněte rozkošného efektu. Vydrží až do večera, ale snadno se odstraní běžnou micelární vodou. Díky účinnosti řasenky značka získala dobré recenze od žen po celém světě.  

5. Pupa Vamp! Definition

Výrobce slibuje dokonalé oddělení a maximální objem bez zatěžování a to vše jedním pohybem ruky! Tato řasenka je perfektní pro každý den: její lehká a jemná textura dodá řasám elegantní a přirozený vzhled. Hodí se i pro citlivé oči, což je další výhodou. Její hypoalergenní složení je obohaceno o oleje a vosky, takže řasenka vaše řasy nejen obarví, ale také bude o ně pečovat.

6. Lancome Hypnose

Silikonový kartáček prodlužuje a odděluje řasy. Textura je středně hustá, dobře se vrství a dlouho vydrží. Výrobce tvrdí, že byla oftalmologicky testována, takže je vhodná i pro citlivou pokožku. Na výběr jsou 2 barvy - černá a hnědá. Jedinou nevýhodou je hliník ve složení, ale je nezbytný pro trvanlivost pigmentu.

7. Shiseido Controlled Chaos Mascara Ink 

Značka představuje řasenku, díky které budou vaše řasy husté a objemné. Kartáček je vyroben pomocí technologie Memory Flex: štětiny ze speciálního patentovaného materiálu se vrátí do původního tvaru pokaždé, když kartáček projde otvorem pouzdra. Komplex měkkého a tvrdého vosku ve složení zajišťuje snadnou aplikaci.

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram