Resort Elie Saab 2016 v zajetí californských 70. let

Resort Elie Saab 2016 v zajetí californských 70. let

Elie Saab je neskutečný návrhář, a díky tomu si jeho kolekce získávají čím dál tím více pozornosti. Ta aktuální křísí 70. léta společně s nonšalancí, která se k této etapě pojí.

Obliba tvorby libanonského návrháře stále roste. Jedním z faktorů, jenž popularitu ovlivňují, by mohla být Saabova typická silueta. Před všemi jinými možnými totiž vždy vyhrává tvar přesýpacích hodin s výrazným pasem, ryze dámskou sukní a notnou dávkou zdobení. Tato silueta ovládla i kolekci Resort pro rok 2016. A velmi těžké by bylo vaše hledání, kdybyste se rozhodla vypátrat model bez zúženého pasu. 

Kolekce měla dva póly - sám návrhář je zmínil a označil jako Stinné dny a jasné noci. I proto se v kolekci míjí světlé vyšívání a plisované sukně s černými krajkami a kožešinovými doplňky. Elie nechává v popředí svůj osobitý styl a zlehoučka do něj proplétá aktuální módní trendy - overaly, rozparky a westernové prvky.

Důraz příslušel také dennímu stylu. Pochopitelně se ale nejednalo o běžné pracovní uniformy. Saad vzal high waisted kalhoty s puky, pánská saka a populární overaly a vytvořil z nich vysoce trendy modely vhodné i na manažerské obědy. Opět nám dokázal, že ať prezentuje kolekci na jakékoli roční období, vždy bude jedinečná a pravděpodobně i úspěšná. Protože Elie jednoduše ví, jak na to.  

Zdroj: style.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram