Resort Reem Acra 2016 elegantně, oslavně a barevně - jako vždy

Resort Reem Acra 2016 elegantně, oslavně a barevně - jako vždy

Mezi aktuálními Resort kolekcemi se objevila další, která neprezentuje městský styl a mladou módu. Převládají večerní róby v pestrých barvách a krajka. Hodně krajky.

Při představování svého Resortu se Reem Acra nechal slyšet, že se řídí heslem Náš zákázník - náš pán: "Resort je kolekce, která by měla nabízet to, co žádá klient. Ta letošní je ve veselých barvách." A měl pravdu. Ve 26 modelech nechyběla červená, neonově růžová, žlutá, královsky modrá a nude. Přestože kolekce byla hodně o barvách, stejně u nás na plné čáře vyhrávají modely v kombinaci zlato-černé. Ať co do nápadu, tak i právě do spojení oněch dvou odstínů. Jednoduché a efektivní.

Acra zůstal u tradičních střihů, které potěší srdce snad každé ženy. Nekomplikované linie splývavých materiálů s jemným leskem napojil v pase na ozdobné krajkované vršky, které obepínaly hrudník - a střih tak měl hlavní slovo. Ale naštěstí to neznamenalo, že návrhář zůstal jen v bezpečných vodách. Odprezentoval totiž také šaty s oversized provedením vrchních dílů a krátké sukně z dokonale poskládaného šifonu.

Zdroj: style.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram