S novou kolekcí LEEDA FLOW poplujete na vlně hedvábí a jemných přírodních tónů

S novou kolekcí LEEDA FLOW poplujete na vlně hedvábí a jemných přírodních tónů

Písečné duny, všudypřítomná vůně citronů, jasmínu, kávy a čerstvě upečeného pečiva, to je nová kolekce návrhářky Lucie Kutálkové tvořící pod značkou LEEDA. Ponořte se do jemnosti a kvality inspirované na odlehlých místech Sicílie.

 

Místo, kde čas plyne jinak. Emoce, vůně i chutě jsou silnější a nic není moc ani málo, alespoň takto popisuje svou aktuální kolekci její autorka návrhářka Lucie Kutálková. Na první pohled vás osloví jemné barvy, lehké a příjemné látky i kvalitní zpracování. Na ten druhý vidíte krásné ženské linie, přírodní materiály jako je hedvábí, mačkaná bavlna nebo madeira a barvy, které od jemných tónů postupně přecházejí až po sytě fuchsiovou a jasně žlutou. Na své si přijdou i tóny modré, jeden v odstínu vybledlých omítek, druhý coby ranní hladina moře.

„Inspirací je pro mě každoročně strávené období na odlehlých místech Sicílie. Opuštěné pláže skryté za písečnými dunami, kde ze sametového písku vyrůstají pestrobarevné rostliny. Místa, kde opuštěné paláce obrůstají popínavými květy, a čas plyne pozvolna od východu k západu slunce, ve vlasech máte sůl a dlaně vybělené od mořské vody,“ říká o kolekci designérka Lucie Kutálková.

Modely z chladivého hedvábí povlávají jako vybělené prádlo na šňůrách v úzkých uličkách kamenných měst. Za fotoaparát se postavila Anežka Horová, která modelku Odetu nafotila na bílém pozadí. Styling si vzala na starosti sama návrhářka Lucie Kutálková zatímco make-up a vlasy k dokonalosti přivedla Renata Zelinková.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram