Saint Laurent Resort kolekce 2020 v hlavní roli s Kaiou Gerber

Saint Laurent Resort kolekce 2020 v hlavní roli s Kaiou Gerber

Kreativní ředitel Anthony Vaccarello představil novou Resort kolekci v hlavní roli s modelkami Kaiou Gerber, Mads Mullins a Tes Linnenkoper. Stylová a lehce kombinovatelná sbírka je vhodná pro každého. 

Pokud máte rádi klasické ale přesto elegantní střihy, neutrální barvy a luxusní materiály, nová resort kolekce módního domu Yves Saint Laurent vás nenechá chladnými. Veškeré modely jsou pečlivě šité na míru. Anthonny Vaccarello si pohrál s materiály, jako jsou flitry, krajky či semiš a předvedl mini šaty, vyšívané halenky, džínové kraťasy, umělé kožešinové bundy, pánsky střižené obleky nebo dlouhé kabáty. Vaccarello se při vytváření sbírky nechal inspirovat marockými hippies a boho lidmi, kteří žili v 60. a 70. letech v Californii. 

Doplňky sehrály v této kolekci podstatnou roli. Nechyběly černé sluneční brýle, široké pásky se zlatou sponou, extravagantní náhrdelníky, klobouky a šátky. Anthony Vaccarello si pohrál i s botami. Vysoké šněrovací kozačky pod kolena, mokasíny nebo páskové sandálky jsou rozhodně tou nejlepší volbou na přechod z jara do léta

Vogue.com, FashionGoneRogue.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram