Sandra Bullock – módní ikona, která opět září na Netflixu! 

Sandra Bullock – módní ikona, která opět září na Netflixu! 

Slečna Drsňák, Gravitace nebo Dům u jezera – to je jen výčet filmů, ve kterých excelovala americká herečka s vytříbeným vkusem Sandra Bullock.

Foto: Netflix

Se svým novým filmem V nemilosti opět září na Netflixu, proto nastal čas si kromě jejích ikonických rolí připomenout také její nejlepší módní looky! 

Po úspěchu thrilleru Bird Box bylo jen otázkou času, kdy se Sandra Bullock znovu objeví na Netflixu. Po třech letech tak americká herečka září v novém dramatu s názvem V nemilosti. Hlavní postavou filmu je Ruth Slater, která byla obviněna z vraždy policisty a po více než 10 let za mřížemi se dostává na svobodu. Po propuštění chce jediné – najít svou mladší sestru Katherine, kterou vychovala. Celou situaci komplikují synové zavražděného policisty, kterým se nelíbí, že je Ruth znovu na svobodě. 

Sandra Bullock ve filmu opět exceluje a dokazuje, že její hvězda v Hollywoodu dál silně září. Své fanoušky tak svými hereckými výkony nikdy nezklame. To stejné se dá říct také o jejím vytříbeném módním vkusu! Na premiéru svého nového snímku si vzala flitrový overal od návrhářky Stelly McCartney a doplnila ho klasickým černým sakem. Ve svých 57 letech vypadala v upnutém overalu neuvěřitelně!

Oscarový lesk

Rok 2010 byl pro herečku průlomový. Za svou roli ve filmu Zrození šampióna získala svého prvního Oscara. A nutno říct, že ve svůj velký den vypadala opravdu skvěle! Na sobě měla luxusní zlaté šaty značky Marchesa. Celý look doplnila uhlazeným účesem a rudou rtěnkou.


Zdroj: Jason Merritt: Getty Images

Experimenty nejen s módou

Na torontském festivalu v roce 2015, kde měl premiéru její film Vítězství je naše, Sandra vsadila na černé šaty značky David Koma. Největší pozornost byla ale upřena na účes, který u Sandry není úplně typická. Hustá ofina v kombinaci s výrazným líčením a skvěle padnoucími šaty vytvořila sexy a nadčasový look!


Zdroj: Jason Merritt: Getty Images

Rudá jí sluší! 

Na newyorské premiéře filmu Bird Box, který se na Netflixu stal velkým hitem, se objevila v rudých a zajímavě střižených šatech pocházejících z dílny návrháře Martina Granta. Celý outfit opět doplnila zajímavým účesem, tentokrát to bylo rovné mikádo.


Zdroj:  Martin Grant

Jedním slovem nebojácná

Barvy, flitry, elegance i extravagance – Sandra Bullock se módy zkrátka nebojí a rozhodně ráda zkouší nové věci. Přesto nikdy nešlápne vedle a vždy vypadá úchvatně! Na snímku je na premiéře filmu Debbie a její parťačky, na sobě má třpytivý overal od úžasného Zuhaira Murada.


Zdroj: popsugar.co.uk

Navždy Slečna Drsňák!

Tento outfit sice nepochází přímo ze šatníku Sandry Bullock, ale zapomněl snad někdo na úžasné lila šaty, které Sandře obepínaly figuru a ve kterých vypadala jedním slovem božsky? My tedy rozhodně ne!

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram