Say ORSAY

Say ORSAY

Nahlédněte s námi do zákulisí módního světa, kde se vše točí kolem ženy! Za odměnu vás vezmeme na vzrušující výlet přímo do srdce metropole módy.

Nápaditá móda a elegance pro každý den. I tak se dá charakterizovat velice populární módní značka Orsay zaměřená výhradně a pouze na dámskou klientelu. Do sítě obchodů se původem německá značka opakovaně ráda vrací díky neustále pestré nabídce nejrůznějších stylů a trendů, jež se vždy náramně vzájemně doplňují.  

Mohlo by vás tak milé dámy jisto jistě zajímat, že značka ORSAY právě v těchto dnech představuje svou nejnovější kolekci, která vás na podzim 2016 vezme na vzrušující výlet do rušných ulic a zákoutí New Yorku. Nechejte se inspirovat velkoměstským stylem a trendy přímo z jedné z nejdůležitějších metropolí módy a nahlédněte do zákulisí módního světa, jehož středobodem jste právě vy. V ORSAY se totiž vše točí jen kolem ženy.

Dámský styl bude mít v této sezóně celou řadu podob

Od stylu marine, jež se v podzimním vydání setká s květinovými motivy a elektrizujícími rockovými prvky, až po koláže umělé kožešiny a saténové látky v růžových a hnědých odstínech, které odhalí svůdnou ženskost i eleganci boho stylu. To vše a mnohem víc v sobě velmi chytře a rafinovaně kombinuje nejnovější kolekce podzim/zima 2016, která si vás na první pohled získá svou vyvážeností stylů vhodných pro jakoukoli příležitost všedních dnů podzimu.

  

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram