Seznamte se s novou kolekcí účesů Petry Měchurové: Flow!

Seznamte se s novou kolekcí účesů Petry Měchurové: Flow!

Vlasy měkké a lesklé, vypadající jako samet a vlasy plné života ?

Nová kolekce účesů Petry Měchurové Flow představuje vlasový design ve všemožných tvarech, barvách a texturách a okouzluje svým mistrovským provedením a vytříbeným stylem. Ponořte se teď do hlubin dlouhých vlasů s měňavým nádechem, do delšího mikáda divoce vlajícího kolem obličeje, anebo obdivujte ostře broušené tvary krátkého uhlazeného účesu s dlouhou patkou v pohybu.

Barvy jsou hrou a souzněním odstínů, které se prolínají a kopírují přirozenost přírody, avšak zde rafinovaně vystínované do více tónů jemně plynoucích účesem. Zdůrazňují tak úpravu vlasů ve volném i vyhlazeném stylu. Ať jakákoli délka a barva, účes je vždy velmi ženský, výrazný a sebevědomý. Petra Měchurová na Designbloku Salon Petra Měchurová již tradičně uvedl svou novou kolekci pro rok 2013 vrámci Designbloku ? dnů designu v Praze. Tento ročník Designbloku byl věnován klientům a nesl název „ Styl očima Salonu Petra Měchurová” a designérka se soustředila nejen na styl ve vlasech, ale také vlíčení, v oblékání a vneposlední řadě v hudbě. Vsobotu 6. října v odpoledních hodinách přivítal klienty a návštěvníky Designbloku a nabídl jim opravdové „třešničky na dortu”. Začalo se pochopitelně představením nové kolekce Flow. Kadeřnice Petra Měchurová, Simona Bosnovičová, Lenka Hajšová, Aneta Slavíková a Markéta Spoustová vytvořily účesy v duchu nové kolekce na čtyř modelkách ve dvou vstupech, to vše za přítomnosti videa k nové kolekci a příjemné choreografie. Následovala prezentace o současných módních trendech přední stylistky a zakladatelky faschioncoachingu v Čechách Violy Fetisové, která i následně byla k dispozici návštěvníkům a dokázala spřehledem poradit „co a jak nosit”.

Luxusní značky Guess, Guess by Marciano a Calvin Klein propůjčily jejich podzimní a zimní kolekci, kterou klienti mohli na místě i vyzkoušet. Byli jsme ale v kadeřnickém salonu, a tak celý tým salonu radil s výběrem účesu, barvy vlasů, nechybělo poradenství a diagnostika vlasů velmi precizní kamerou od Kérastase Paris. Petra Měchurová měla na svém křesle to odpoledne neplánovaně vzácnou klientelu, ratolesti svých klientek, které byly velmi pyšné na to, kdo jim upletl copánky. Nezůstalo ale jen u vlasů, výborná vizážistka Lucie Gibodová nejen radila, ale i líčila, a to přímo produkty luxusní značky Lancôme. Celým programem prováděla Klára Vytisková a se svoji kapelou Toxique zazpívala živě. Kapele Toxique včetně Kláry se o vlasy postarala kadeřnice Kateřina Muratová. Nejedné klientce se nechtělo domů, ale i taková nevšední návštěva kadeřnického salonu musela skončit.

O salonu Petry Měchurové Petra Měchurová se pro kadeřnickou profesi rozhodla před dvaceti lety a díky svému přístupu a nadání se stala jednou z nejlepších českých kadeřnic, kdy si vydobyla uznání nejen vČechách, ale i vzahraničí. Petřin výjimečný talent a kreativní styl práce se odráží ve vlastních vlasových kolekcích, které se úspěšně doplňují s aktuálními módními trendy. Filosofií salonu je tak vyjma zcela klientského přístupu také snaha podtrhnout osobnost klienta, přirozeně zvednout jeho image a sebevědomí. Toho se samozřejmě nedá dosáhnout bez správného týmu kadeřníků, kteří neustále, po vzoru Petry, pracují na svém rozvoji. Kromě profesního a jazykového vzdělávání je kladen důraz na týmovou spolupráci a předávání zkušeností. Cílem je, aby jednotliví kadeřníci uměli to samé co Petra Měchurová. Vyjma poskytování služeb klientům vsalonu se rozvíjejí spolupráce na profesionálních projektech, účesy pro focení do časopisů a reklam, česání modelek na přehlídkách, vytváření vlastních kolekcí a v neposlední řadě účast na kadeřnických show. Díky Petřinu renomé a kreativní práci jejího salonu jsou kadeřníci Salonu Petra Měchurová vždy v„centru dění“ a u vzniku nových trendů. Díky tomu mohou svým klientům neustále nabízet jen ty nejlepší služby a nejaktuálnější trendy.

 

Zdroj obrázků: poskytl Salon Petra Měchurová

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram