Shackets. Košile nebo bunda? Jarní nezbytnost vašeho šatníku

Shackets. Košile nebo bunda? Jarní nezbytnost vašeho šatníku

Shackets je jedním z posledních trendů, který pohltil sociální sítě, ale také ulice všech velkých metropolí. Nechte se inspirovat a na jaro si pořiďte podobný kousek.

zdroj: pexels.com

Módní trend, který nějakou dobu rozhodně zůstane na výsluní. Řeč je o shackets (shirt, jacket). Pokud jste hádali - něco mezi košilí a bundou je správně. Ideální kousek na jaro proto, že není slabý jako košile, ale zase ani tolik teplý jako bunda. Zlatá střední cesta, se kterou budou chladná rána hned příjemnější.

zdroj: pexels.com

zdroj: stories.com

Károvaný vzor nemusí vládnout jen klasickým flanelovým košilím, a vy se už vůbec nemusíte držet při zemi. Nebojte se kombinovat s vysokými podpatky a šaty. Džíny a bílé basic triko společně s converskami si nechte třeba na víkendovou procházku nebo až půjdete na hřiště s vašimi ratolestmi.

zdroj: zara.com, hm.com, monki.com

Vzhledem k tomu, že si s námi v posledních dnech počasí dost zahrává, tak se nemusíte bát ani tohoto beránka. Jsme přesvědčeni, že bude ještě spousta příležitostí, kdy se bude hodit. Nám se líbí v kombinaci s kabelkou ze stejného materiálu.

zdroj: stroies.com, monki.com, weekday.com

zdroj: @lovisabarkman,@soppisticated, @lovecloth, @styledumonde

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram