Silvestrovská kampaň Kate Spade s Karlie Kloss nabírá obrátky

Silvestrovská kampaň Kate Spade s Karlie Kloss nabírá obrátky

Sváteční kampaň Kate Spade nás uhranula. Hlavní tvář Karlie Kloss se v ní pěkně vyřádila na jednom luxusním silvestrovském večírku.

Do kampaně pro Vánoce 2015 nás uvádí fotografie z amerického taxíku. Pohled na Karlie Kloss s kamarádkami po nakupovacím odpoledni ale nepředčí její fotky s přítelem jedoucí na párty. Výborně tematicky zaměřené a hravě nastylizované fotografie z prostředí auta zdaleka nejsou vše.


Karlie Kloss totiž ještě mnohem více zazářila ve studiovém focení se stříbrnými konfetami, skleničkou šampaňského, jezevčíkem, yorkšírským teriérem a také červenou rtěnkou, zlatými doplňky a kabelkami Kate Spade. Větší část snímků tak zabírá pouze momentky ze silvestrovského večera. Svou kompozicí nám připomínají fotky z fotokabinky. Později už spíše momentky z mobilu, na kterých je Karlie s pokročilou hodinou více uvolněná, nad věcí a bez zábran. 


Spojit dohromady veškeré symboly luxusu, slávy a oslavování je skvělý nápad! Červená rtěnka i nehty, stříbrné konfety, malí psíci a kvalitní šampaňské. Snobismus? Kdeže. Jen párty jak má být!
twitter.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram